romea - logo
22. ledna 2021 (pátek)
svátek má Slavomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Monika Bagárová s dcerou Rumiou je na titulní straně listopadového vydání prestižního časopisu Elle

29.10.2020 17:41
Monika Bagárová s dcerou Rumiou na titulní stránce časopisu Elle (listopad 2020) (FOTO: Elle)
Monika Bagárová s dcerou Rumiou na titulní stránce časopisu Elle (listopad 2020) (FOTO: Elle)

Monika Bagárové se dostala na titulní stranu listopadového vydání prestižního časopisu Elle, ve kterém je s ní také velký rozhovor. Podle šéfredaktorky Valentiny Nízké se listopadové číslo věnovalo hodně dětem, a protože právě Monika je čerstvou maminkou, fotografie s malou Rumiou byla jasná volba.

"Po deseti letech mé kariéry titulka Elle s moji největší láskou na světě. Je mi ctí děkujeme krásně celému teamu," napsala na sociálních sítích Monika Bagárová.

Valentina Nízká pro rádio wave vysvětlila, že důvodem, proč Monika Bgárová byla na titulní stránce, nebylo to, že je Romka nebo že by v časopise chtěli splnit nějaké kvóty. "Osobnost vždy vybíráme tak, aby to dávalo smysl s obsahem čísla. A protože jsme se v listopadu hodně věnovali dětem a Monika je čerstvě maminka, nabízelo se to. Navíc je to úžasná osobnost, má za sebou skvělou kariéru a je velmi populární,“ vysvětlila Nízká.

Přečteno: 719x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Monika Bagárová, BulvárHLAVNÍ ZPRÁVY

Vakcína proti onemocnění COVID-19 od firmy Pfizer-BioNTech (FOTO: Wikimedia Commons, U.S. Secretary of Defense)

videoRomové a očkování proti onemocnění COVID-19. Kdo si nechá dát vakcínu a kdo ne?

18.1.2021 22:10
Registrace na očkování proti onemocnění COVID-19 pro občany starší 80 let začalo v pátek 15. ledna a její začátek provázely potíže, protože systém nestíhal pod návalem zájemců o vakcínu. Podle údajů státního týmu tzv. Chytré karantény se k pondělní 13. hodině zatím zaregistrovala téměř polovina seniorů nad 80 let, kteří nežijí v domovech seniorů. Další skupiny se budou moci registrovat později. Bouřlivá diskuze o tom, zda se nechat očkovat nebo ne však nadále probíhá a je provázena celou řadou dezinformací. Server Romea.cz se snažil zjistit, jaký názor na očkování mají Romové. Proč právě v této chvíli někteří Romové podléhají dezinformacím na internetu?
 celý článek

Stanislav Křeček a Čeněk Růžička na jednom ze zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny (Koláž: Romea.cz)

Občanští členové "romské rady": Křeček nezná své kompetence, k romské strategii se vyjadřuje nepravdivě, soustavně cíleně podkopává důstojnost Romů

18.1.2021 15:03
Několik občanských členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny dnes vydalo stanovisko, ve kterém kritizují současného Veřejného ochránce práv za jeho vyjádření ke Strategii romské integrace na roky 2021-2030. Členové rady uvádí, že Křeček nezná rozsah svých kompetencí, když tvrdí, že vytvoření zprávy reflektující nové poznatky ve vztahu k protiprávním sterilizacím nespadají do jeho kompetencí. Za nepřípustně předsudečné považují dále jeho výroky, že Strategie je nerealizovatelným dokumentem sestaveným bez znalosti věci.
 celý článek

Annamárie Horváthová (FOTO: Athletic Legion Club - Moldava nad Bodvou)

"Dívka v balerínkách", běžkyně Annamárie Horváthová, se připravuje na mistrovství Evropy

18.1.2021 10:41
Když před dvěma lety zvítězila v běžeckém závodě, obletěly internet fotografie ze stupňů vítězů. Vedle dívek na druhém a třetím místě v běžeckých botách je na nich tehdy třináctiletá Annamárie Horváthová jen na boso v balerínkách.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo