romea - logo
8. prosince 2021 (středa)
svátek má Květoslava

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Pavel Berky exkluzivně pro ROMEA TV: Konec v soutěži MasterChef Česko těsně před branami finále

27.10.2020 22:00

Pavel Berky, jeden z favoritů kuchařské soutěžní show MasterChef Česko, skončil těsně před branami finále. V rozhodujícím duelu o postup do finále ho porazila Pavlína Lubojatzky, která se o titul nejlepšího amatérského kuchaře Česka utká s Romanem Stašou.

Podívejte se na exkluzivní rozhovor, který Pavel Berky poskytl první romské internetové televizi ROMEA TV. Dozvíte se mnoho zajímavých informaci ze zákulisí natáčení, o vaření, přátelství, o tom, jak probíhaly boje mezi soutěžícími.

Módní návrhář Pavel Berky se narodil v Rimavské Sobotě na Slovensku. Má za sebou mnoho úspěchů. Už během studií navázal spolupráci s firmou Veba, která dováží látky a ložní prádlo do Afriky. Své kolekce předváděl v Bratislavě, Budapešti, v Londýně a také v New Yorku. V roku 2016 vyhrál americkou soutěž v Salt Lake City, a mohl tak rok poté představit svou kolekci v rámci New York Fashion Week. Ten samý rok zvítězil v českém projektu pro mladé oděvní značky The Way a získal tak podporu pro rozvoj své vlastní.

Úspěšný módní návrhář Pavel Berky se dostal v kuchařské soutěži MasterChef Česko mezi nejlepší tři amatérské kuchaře.

Přečteno: 2523x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Pavel Berky, MasterChef, Rozhovory, OsobnostiHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo