romea - logo
14. srpna 2022 (neděle)
svátek má Alan

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: „Konečně dělám něco, při čem pořádně zhubnu,“ říká Zdeněk Godla o svém účinkování ve StarDance

20.9.2021 16:05

Tančící „Marco“ hledající „Cestu ven“, přičemž tvrdí, že „Nikdy nejsme sami“, protože můžeme do „Ordinace v růžové zahradě“ nebo „Mostu“. To je jen část filmů a seriálů, ve kterých Zdeněk Godla ztvárňuje hlavní nebo vedlejší role. Ve světě filmu se pohybuje od roku 2012. Tehdy ho v Chomutově objevil režisér Petr Václav.

"Dycky budu Zdeněk Godla a dycky budu hrát Roma, bohužel. Tak to je, a tak to bude", říká v exkluzivním rozhovoru pro ROMEA TV herec Zdeněk Godla. "Já s tím počítám. Vadí mi to, ale co s tím uděláte - nic," přibližuje Godla.

Právě teď se připravuje na 11. ročník taneční reality show StarDance České televize. Ta odstartuje 16. října. „Cvičím třikrát týdně po čtyřech hodinách, normálně potím krev, ale je to úžasný projekt a jsem rád, že jsem jeho součástí,“ říká Godla. Největší herecký úspěch zaznamenal v seriálu Most! s postavou Franty, který si jako jediný v hospodě platí pivo a má „držet úhel“.

V kinech je aktuálně snímek Marco z dánské produkce, v němž kriminalisté ze série Oddělení Q odhalují, jak jejich prohnilí politikové zneužívají romské nádeníky zločinu z Česka. Godla v něm ztvárňuje roli jejich „šéfa“.

Přečteno: 2899x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Osobnosti, Film, Romové, TanecHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo