romea - logo
17. října 2021 (neděle)
svátek má Hedvika

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Aver Roma: 101 hrdých sponzorů chanovského fotbalu

Most, 10.9.2013 12:25, (ROMEA)
Fotbalový klub FK CHANOV AVR
Fotbalový klub FK CHANOV AVR

Fotbalový klub, který v posledních letech slavil již několik sportovních úspěchů hledá sponzory. Níže uvádíme celé znění jejich výzvy.

Výzva 

Občanské sdružení Aver Roma (Jiní Romové) se na Vás tímto obrací s možností stát se hrdým sponzorem chanovského fotbalu.

V dnešní době existuje více cest, jak sponzorovat mládežnický sport. Často se však stává, že peníze, které jdou tímto směrem končí úplně jinde než by měli a z aktivit, které na začátku vypadají velice slibně se stane buď tunel nebo hromada rezavějícího odpadu. 

FK-CHANOV-AVR je fungující fotbalový klub, jehož činnost je z většiny financována nadšenci z řad chanovských občanů, kteří sbírají kluky z ulice a vedou je ke sportu.

Je tu 60 mladých kluků, kteří hledají své místo pod nebem jako členi fotbalového teamu. 

Klub má přípravku, starší žaky a dorost, který se minulý rok probojoval do krajského přeboru, kvůli financím však musel od soutěže odstoupit. Kluci z dorostu by však v další sezóně chtěli naskočit znovu do soutěže a ukázat co v nich je. 

Veškerý přehled vynaložených darů, fotky, videa, výsledky zápasů, přehled sponzorů najdete na našich webových stránkách www.fk-chanov-avr.cz.

Pro fungování klubu je potřeba 60 000,- ročně.

Což je 100 * 600, což je 50,- měsíčně pro každého ze 101 hrdých sponzorů chanovského fotbalu.

A proč 101, když stačí 100 :-) ?

Je to pomyslný jeden krok navíc, nakročení pro další akce, které sdružení AverRoma (Jiní Romové) chtějí mezi mládeží v Chanově, ale nejen tam, podporovat.

brf, fk-chanov-avr.cz
Přečteno: 1263x
 

Kam dál:

Štítky:  

Fotbal, Chanov, Ghetta, tiskové prohlášení, Prevence, AktivismusHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo