romea - logo
21. listopadu 2019 (čtvrtek)
svátek má Albert
Loading
rozšířené vyhledávaní

Hledáte nové zaměstnance? Ozvěte se nám!

Praha, 19.8.2013 7:47, (ROMEA)
Ilustrační foto: Romea.cz
Ilustrační foto: Romea.cz

Občanská sdružení Slovo 21 a ROMEA, o.s. realizují projekt „Podpora zaměstnávání Romů v Praze (2013-2014)“, který je soustředěn na podporu zaměstnávání a prohlubování profesních dovedností pražských Romů, kteří se chtějí uplatnit na trhu práce.

S cílem zprostředkovat zaměstnání oslovujeme firmy, organizace a instituce, které hledají nové zaměstnance, a které mají zájem podílet se na projektu. Tyto firmy pak mohou využít hned několik výhod, které spolupráce nabízí:

  • finanční podpora (možnost hradit pro zaměstnance část mzdy)
  • asistenční podpora (možnost využít prostředníka/mentora)
  • rekvalifikační a motivační kurzy (pro zvýšení kvalifikace zaměstnanců)
  • internetová burza práce (bezplatná inzerce)

Do projektu jsou zapojeni pouze motivovaní klienti, kteří se aktivně snaží nalézt práci a sami nás proto kontaktují. Pokud máte zájem o spolupráci jakožto firma nebo organizace, kontaktuje nás na emailové adrese: zamestnavam@gmail.com

brf, ber
Přečteno: 898x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zaměstnávání, Projekty, Podpora, Romové, PráceHLAVNÍ ZPRÁVY

Listopad 1989

Monika Duždová: Neuměla bych už žít v nesvobodě a na vše jen kývat hlavou

15.11.2019 20:52
Měla jsem jednadvacet let, tři malé děti a byla jsem už vdaná, když se v listopadu osmdesátém devátém začaly dít věci, kterým jsem v prvních chvílích nerozuměla. Ale podporovala jsem studenty v tom, že chtějí školy pro všechny a domáhají se svých práv a snad jsem v těch chvílích chtěla být s nimi na náměstích. Zvlášť, když televize odvysílala první sestřih událostí ze 16. listopadu, kdy studenti bratislavských vysokých škol k výročí studentstva pochodovali ulicemi Bratislavy až po tehdejší ministerstvo školství, kde před televizními kamerami přednesli své oprávněné požadavky a volali po dialogu, po svobodě, po školství pro všechny a prohlašovali, že nechtějí „reaktory“. O pár dní později už jsme mohli vidět v televizi i živé vstupy a mimořádná vysílání z demonstrací v Praze i ve velkých městech.
 celý článek

Plakát Kotlebových fašistů. Zdroj: Facebook

Dva Kotlebovci vyvěsili plakát s nápisem: „Zatočíme s asociály a politickými zloději: Pošleme je do pracovních táborů!“

14.11.2019 15:02
Slovenskou Lidovou stranu Naše Slovensko (ĽSNS) fašisty Mariana Kotleby opět prošetřuje policie. Dva extremisté z této strany zveřejnili na sociální síti plakát připomínající koncentrační tábor, podpořený nenávistným heslem.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo