romea - logo
22. července 2019 (pondělí)
svátek má Magdaléna
Loading
rozšířené vyhledávaní

Hledáte nové zaměstnance? Ozvěte se nám!

Praha, 19.8.2013 7:47, (ROMEA)
Ilustrační foto: Romea.cz
Ilustrační foto: Romea.cz

Občanská sdružení Slovo 21 a ROMEA, o.s. realizují projekt „Podpora zaměstnávání Romů v Praze (2013-2014)“, který je soustředěn na podporu zaměstnávání a prohlubování profesních dovedností pražských Romů, kteří se chtějí uplatnit na trhu práce.

S cílem zprostředkovat zaměstnání oslovujeme firmy, organizace a instituce, které hledají nové zaměstnance, a které mají zájem podílet se na projektu. Tyto firmy pak mohou využít hned několik výhod, které spolupráce nabízí:

  • finanční podpora (možnost hradit pro zaměstnance část mzdy)
  • asistenční podpora (možnost využít prostředníka/mentora)
  • rekvalifikační a motivační kurzy (pro zvýšení kvalifikace zaměstnanců)
  • internetová burza práce (bezplatná inzerce)

Do projektu jsou zapojeni pouze motivovaní klienti, kteří se aktivně snaží nalézt práci a sami nás proto kontaktují. Pokud máte zájem o spolupráci jakožto firma nebo organizace, kontaktuje nás na emailové adrese: zamestnavam@gmail.com

brf, ber
Přečteno: 897x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zaměstnávání, Projekty, Podpora, Romové, PráceHLAVNÍ ZPRÁVY

(FOTO: Jarmila Vaňová)

Naděje pro Luník IX: Síla na změnu přichází ze samotného ghetta (2.část)

18.7.2019 14:19
„Jako novinářka jsem na sídliště chodila často a dlouhé roky. Znala jsem se s obyvateli, poslanci, starosty. Lidé mě zdravili a nikdy jsem neměla problém s tím, aby se mi na kameru vyjádřili. Opravdové poznání však přišlo až po tom, co jsem na Luníku začala pracovat jako terénní sociální pracovnice,“ přibližuje v předchozím čísle v prvním díle unikátní sondy do nitra a kontextů nejznámějšího slovenského ghetta Jarmila Vaňová.
 celý článek

Komunitní den na Chanovském sídlišti. Foto: Adam Komenda

IPSI: Poskytne stát dotaci na čunkodomky v Chanově? Most v to marně doufá

18.7.2019 12:37
Napsali jsme řediteli odboru politiky bydleníMinisterstvo pro místní rozvoj (MMR), co je pravdy na tom, že na stavbu kontejnerových domů po vzoru akce Jiřího Čunka s vystěhováním Romů na skládku Poschlá za Vsetínem (nazývaných čunkodomy, čuknoboxy nebo čuknobuňky) bude město Most v Chanově "čerpat státní dotaci z programu ministerstva pro místní rozvoj".
 celý článek

Památník v Letech u Písku v roce 2004 (FOTO: Archiv Romea.cz)

Odborná soutěž k podobě památníku v Letech bude vyhlášena v září. Výsledky by měly být na jaře

18.7.2019 10:52
Muzeum romské kultury ve spolupráci s firmou ONplan ukončilo tříměsíční konzultační fázi přípravy mezinárodní dvoufázové krajinářsko-architektonické soutěže „Lety u Písku, Památník holokaustu Romů a Sintů v Čechách“.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo