romea - logo
29. června 2022 (středa)
svátek má Petr a Pavel

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Parodie na telenovely Ďábelské cikánky trhá na internetu rekordy ve sledovanosti. Vysílá ho i TV Barrandov

28.12.2020 18:05
Ďábelské cikánky (FOTO: Instagram @dabelskecikanky)
Ďábelské cikánky (FOTO: Instagram @dabelskecikanky)

Romsko-český sitcom Ďábelské cikánky parodující světové telenovely trhá rekordy ve sledovanosti. Jen na YouTube má statisíce zhlédnutí a na podzim ho začala vysílat i televize Barrandov.

O drama, lásku, intriky, humor a nečekané situace není v příběhu tří sester Červeňákových nouze. Jednoduchý příběh se točí kolem dědictví, které sestrám zanechal jejich bohatý otec. Překážkou k nabití dědického práva stojí podmínka v závěti a to ta, že sestry budou muset po dobu jednoho roku společně bydlet pod jednou střechou. Na tom by nebylo nic divného. Ale sestry si navzájem nesnášejí a zprvu na tuto hru nechtějí přistoupit. Nakonec uznají, že rok není až tak dlouhá doba a společné soužití zkusí.

Sitcom, ve kterém vystupuje známý romský zpěvák Jan Bendig a jeho mladší bratr Marcel běží na internetu od září minulého roku. První díl Ďábelských cikánek má přes 1,1 milionu zhlédnutí.

Bendig natočil se svým týmem celkem osmnáct dílů komediálního seriálu, poslední se odvysílal letos v červnu. Úspěchu si všimla i televize Barrandov, která na svých obrazovkách zatím odvysílala šest dílů sitcomu, který zařadila do programu po třiadvacáté hodině.

"Podle čísel, která mám k dispozici od vedení televize, sleduje seriál Ďábelské cikánky přes sto tisíc diváků, což je na třiadvacátou hodinu úspěch,“ uvedl pro zpravodajský server Romea.cz Bendigův manažer Lukáš Rejmon, který prozradí, že původně se zamýšlelo odvysílat pouze pět epizod, aby se vyzkoušelo, jak diváci budou na seriál reagovat.

"Stal se z toho jeden z neúspěšnějších formátů, který televize Barrandov vysílá, takže jsme se dohodli, že si převezmou všech osmnáct dílů," dodal s tím, že reakce na seriál jsou ve většině případů pozitivní. "Samozřejmě, že jsou i šeredné reakce, kdy lidé nechápou, proč se kluci stylizují do žen, ale díky seriálu Roma Place, kde jsou kluci sami za sebe, jde jasně vidět, že v Ďábelských cikánkách šlo pouze o role a jistou formu legrace. Mnoho diváků pochopilo, že naše herce to v žádném případě neuspokojuje a nejde o žádný fetiš," vysvětlil.

Bendig na svém youtubovém kanále Romflix nabízí ke zhlédnutí neméně úspěšný seriál Roma Place, který se odehrává u něho doma, kde účinkuje v hlavní roli. Společně s ním se v seriálu objevuje opět i zpěvákův bratr Marcel Bendig, finalistka letošní Super Star Lucie Bikárová nebo bývalá Miss Roma Mirka Pikolová, která před třemi lety bojovala i o titul Česká Miss. Před měsícem mohli diváci zhlédnout sedmý a poslední díl první řady nazvaný Svatba. Druhá řada by se měla objevit na jaře příštího roku.

VIDEO

Přečteno: 4506x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Jan Bendig, You Tube, Film, Kultura, ParodieHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo