romea - logo
16. ledna 2021 (sobota)
svátek má Ctirad

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Sivák znovu rozdrtil svého soupeře. S nápisem Gitano na zádech a romskou vlajkou na trenýrkách zářil na galavečeru Night of Warriors

20.12.2020 19:38
Václav Sivák 19. 12. 2020 porazil Ali-El Saleha z Německa (FOTO: repro Sport 5)
Václav Sivák 19. 12. 2020 porazil Ali-El Saleha z Německa (FOTO: repro Sport 5)

Václav Sivák drtí jednoho soupeře za druhým a včera si připsal již 15 profesionální vítězství, když na galavečeru Night of Warriors v Parkhotelu Smržovka porazil Ali-El Saleha z Německa.

Již během prvních sekund bylo jasné, že Sivák má převahu a po necelém prvním kole byl po dvou počítáních soupeře konec. Jednadvacetiletý Václav Sivák nedal Němci žádnou šanci. Sivákovi postupně kvůli onemocnění odpadli tři soupeři až se Salehem se nakonec povedlo zápas uskutečnit.

"Další vítězství v prvním kole. Doufám, že je soupeř v pořádku. Díky všem za podporu. Jedeme dál!" napsal Sivák po vítězství na sociální síti.

Sivák se otevřeně hlásí ke svému romskému původu. Během sobotního zápasu měl na zádech nápis Gitano a na trenýrkách měl vedle české vlajky také vlajku romskou.

Talentovaný Sivák by nyní chtěl na několik měsíců odjed do Thajska, uvažuje i o přechodu do MMA.

"Chtěl bych teď být pár měsíců v Thajsku, dostat se třeba na Lumpinee stadion. MMA taky trénuju, takže skočím do všeho, ale všichni víme, že postoj je na prvním místě," uvedl v rozhovoru pro CzechFighters.cz.

VIDEO

Přečteno: 5216x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Sport, OsobnostiHLAVNÍ ZPRÁVY

Josef Gabčo (FOTO: AC Sparta Praha futsal)

Skvělý romský futsalista Josef Gabčo mění dres! Z jeho umu bude těžit AC Sparta Praha!

15.1.2021 18:00
Josef Gabčo až do včerejška patřil mezi opory prvoligového futsalového týmu SK Olympik Mělník. O jeho výjimečném postavení hovoří fakt, že od začátku kromě dresu navlékal také kapitánskou pásku. To vše již patří minulosti. Nově bude 27-letý hráč oblékat dres AC Sparta Praha.
 celý článek

Nakladatelství Naše vojsko nabízí ve svém obchodu kalendář s portréty

Policie uzavřela případ propagace nacismu. Na nakladatelství Naše vojsko podala žalobu!

15.1.2021 17:35
Kalendář pro rok 2021 s portréty nacistických pohlavárů Třetí říše se může stát nakladatelství Naše vojsko osudným. Policie právě ukončila vyšetřování propagačních předmětů s nacistickou tématikou a podala návrh na žalobu. Informoval o tom mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala.
 celý článek

Policie zasahuje 30. 10. 2020 proti muži, který ohrožoval Bartoloměje Girgu a jeho sedmiletého syna pistolí (FOTO: repro video Bertík Girga)

videoBertík Girga: Muž mířil na mého sedmiletého syna pistolí, policie to vyhodnotila jako přestupek. V únoru jdeme vypovídat na úřad

15.1.2021 15:10
Nedávno došlo v Bílině k vážnému incidentu. Neznámý muž zde před místní prodejnou ohrožoval pistolí zpěváka a textaře Bartoloměje Girgu a jeho syna. Girga je ve veřejnosti znám jako Bertík. Podle jednoho z policistů šlo o pistoli plynovou, Bertík neví, o jakou jde zbraň, podle jeho vyjádření mu však policista sdělil, že byla předělaná na kovové kuličky. Incident se odehrál na parkovišti před bílinskou prodejnou Penny. Policie nakonec celý incident vyhodnotila jako přestupek.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo