romea - logo
28. června 2022 (úterý)
svátek má Lubomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Václav Sivák na turnaji pod záštitou prestižní organizace ONE Championship ukončil soupeře po 90 vteřinách

25.4.2021 19:25
Václav Sivák po vítězném zápase 24. 4. 2021 (FOTO: repro Youtube.com)
Václav Sivák po vítězném zápase 24. 4. 2021 (FOTO: repro Youtube.com)

Historicky první turnaj pod záštitou prestižní asijské organizace ONE Championship proběhl v sobotu večer v pražském hotelu International. Vrcholem večera Night of Warriors: Road to ONE byl souboj Václava Siváka s rumunským bojovníkem Marian-Florianem Soare. Sivák Rumuna knokautoval v prvním kole a mezi profesionály tak zůstává stále neporažen.

Václav Sivák se pustil do rumunského soupeře velmi aktivně a po devadesáti vteřinách tvrdých úderů a kopů zůstal Soare ležet na zemi.

Jednadvacetiletý Rom Václav Sivák podle médií před zápasem neplánoval, že by duel ukončil před limitem. „Nikdy si to moc neplánuji. Vždy to poznám až v zápase. Ani jsem necítil, jestli to koleno dobře dopadlo. Toto vítězství je pro dědečka, který má narozeniny," řekl Sivák pro média těsně po vítězném duelu, který probíhal podle pravidel K-1.

ONE Championship je druhá nejslavnější organizace bojových sportů na světě.

V roce 2019 se Václav Sivák ve svých 20 letech stal mistrem světa organizace WAKO a je světovou kickboxerskou amatérskou jedničkou. Na konci roku 2020 pak získal i titul mistra České republiky v klasickém boxu.

VIDEO

Přečteno: 2307x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Sport, Romové, BoxHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo