romea - logo
20. srpna 2022 (sobota)
svátek má Bernard

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Vašek Sivák jednoznačně zvítězil na světovém poháru WAKO v Praze. Titul si odnesl i Douglas Daňo

30.11.2020 19:12
Václav Sivák a Douglas Daňo (FOTO: Facebook Václava Siváka, koláž: Romea.cz)
Václav Sivák a Douglas Daňo (FOTO: Facebook Václava Siváka, koláž: Romea.cz)

Jednadvacetiletý kickboxer Václav Sivák nedal ve finále světového poháru WAKO K-1 WORLD GRAND PRIX 2020 šanci svému soupeři a převálcoval ho rychlým a tvrdým knockoutem. V sobotu večer byl úspěšný i další romský bojovník Douglas Daňo, který zvítězil ve váhové kategorii do 63,5 kilogramů.

V loňském roce Sivák ve svých 20 letech stal mistrem světa organizace WAKO a je světovou amatérskou jedničkou. Svoji jasnou převahu předvedl také v sobotu na pražském turnaji. Litevec Erlandas Kaminskij proti němu neměl žádnou šanci a po 28 sekundách byl konec zápasu, když svému soupeři Sivák uštědřil tři tvrdé údery a kopy.

Sivák svého soupeře nejdříve po 8 sekundách trefil z otočky a ten skončil na zemi. Kaminskij se sice ještě zvedl, ale po 2 sekundách byl znova na zemi. Litevec se pak pomalu zvedal asi 10 sekund a když ho rozhodčí pustil zpátky do boje, dostal od Václava Siváka závěrečný tvrdý kop, který celý zápas ukončil.

VIDEO

Vítězstvím skončil sobotní večer i pro dalšího romského zápasníka Douglase Daňa z Rokycan. Ten ve finále své váhové kategorie porazil Pavla Zdeňka.

VIDEO

Přečteno: 4021x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

SportHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo