romea - logo
23. května 2022 (pondělí)
svátek má Vladimír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Vašek Sivák opět zvítězil a získal velmi ceněný mezinárodní pás světového šampiona WAKO Pro

20.11.2021 22:25
Václav Sivák (FOTO: repro video O2 TV sport)
Václav Sivák (FOTO: repro video O2 TV sport)

Václav Sivák dnes večer získal velmi ceněný mezinárodní pás světového šampiona WAKO Pro ve váze do 65 kilogramů, když v Liberci porazil Fouad Djebari na body. Zápas byl nejsledovanějším duelem galavečera bojových sportů s názvem Night Of Warriors 4. Sivák se představil poprvé od dubna, kdy musel pauzírovat kvůli nepříjemnému zranění ruky.

"Děkuji všem a jsem moc rád, že jste přišli. Takových šancí už v Česku nebude moc, že budu zápasit. Chystáme se do zahraničí," naznačil svou další cestu těsně po vítězném zápase Václav Sivák a poděkoval organizaci Night of Warriors, že v této nelehké době pořádá takové zápasy.

Sívák dominoval ve všech pěti kolech a ve 22 letech se stal historicky druhým držitelem titulu Mistra světa WAKO Pro.

VIDEO

Sivák se v ringu naposledy ukázal v dubnu 2021, kdy na historicky prvním turnaj v ČR pod záštitou prestižní asijské organizace ONE Championship porazil rumunského bojovníka Marian-Floriana Soare. Sivák Rumuna tehdy knokautoval hned v prvním kole.

V roce 2019 se Václav Sivák ve svých 20 letech stal mistrem světa organizace WAKO a je světovou kickboxerskou amatérskou jedničkou. Na konci roku 2020 pak získal i titul mistra České republiky v klasickém boxu.

VIDEO

Přečteno: 5652x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Sport, OsobnostiHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo