romea - logo
14. srpna 2022 (neděle)
svátek má Alan

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Videoklip, který rve srdce. Vzpomínková písnička Jana Bendiga má za tři dny téměř 200 tisíc zhlédnutí

29.4.2021 21:00
Jan Bendig ve videoklipu Amare terne čave (FOTO: Repro Youtube.com)
Jan Bendig ve videoklipu Amare terne čave (FOTO: Repro Youtube.com)

Nová píseň Jana Bendiga s názvem Amare terne čave je coverem písně legendární romské zpěvačky Věry Bílé. Pomalá smutná píseň se nese v duchu vzpomínek na lidi, kteří již nejsou mezi živými. Za pouhé tři dny od vydání má píseň na serveru YouTube již téměř 200 tisíc zhlédnutí.

„Dlouho jsem se k natočení této písně odhodlával, a to hlavě proto, že to byla oblíbená píseň mého dědečka, který také už není mezi námi. Chtěl jsem z tohoto videa udělat takovou památku na něj a na Věru. Zapojil jsem i své fanoušky, kteří mi poslali fotografie svých zesnulých a vytvořili jsme vzpomínkový klip pro nás všechny,“ řekl Jan Bendig pro zpravodajský server Romea.cz.

Věra Bílá před svou smrtí natočila s Janem Bendigem a Milanem Krokou píseň s názvem Mek som adaj, která měla být jejím velkým comebackem. Dva týdny po uvedení videoklipu k této písni ale náhle zemřela.

„Písničku Amare terne čave jsem měl původně nazpívat společně s Věrou Bílou. Něco bylo natočeno, ale kvůli náhlé smrti paní Věry Bílé zůstane tento duet už jen v mém archivu,“ dodal  Bendig.

VIDEO

Přečteno: 4978x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Hudba, Věra Bílá, Romové, Videoklipy, Jan BendigHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo