romea - logo
21. ledna 2021 (čtvrtek)
svátek má Běla

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vlasta Horváth má novou vánoční písničku. Zpívá s ním jeho dcera Linda a druhá dcera Alžběta si v klipu zahrála

27.11.2020 16:30
Vlasta Horváth a jeho dcera Linda ve videoklipu Chvíle vánoční (FOTO: repro Youtube.com)
Vlasta Horváth a jeho dcera Linda ve videoklipu Chvíle vánoční (FOTO: repro Youtube.com)

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth nazpíval společně se svou dcerou Lindou novou vánoční píseň a právě nyní k ní zveřejnil i videoklip. Nese příznačný název Chvíle vánoční a je to první oficiální duet v hudební kariéře Horvátha, jenž je autorem hudby i textu.

"Ahoj všichni, je to tady! S radostí Vám představuju můj nový videoklip Chvíle vánoční, na který už jistě čekáte. Věřím, že se Vám bude líbit a že Vás příjemně naladí na přicházející vánoční svátky. Já i Linda se už moc těšíme na Vaše reakce a pokud se Vám bude video líbit budeme rádi, když ho budete sdílet," napsal zpěvák na svůj instagramový profil.

VIDEO

„Původně jsem píseň jako duet neplánoval a měl jsem ji připravenou k vydání už loni. S kapelou jsme ji párkrát zahráli na mých vánočních koncertech a ohlasy byly skvělé. Na jednom z koncertů byla přítomna i má dcera Linda, která zničehonic zatoužila píseň zazpívat se mnou. Řekl jsem si, proč ne, a její přání samozřejmě splnil. Od první chvíle jsem byl v úžasu a publikum také. Tehdy jsem pochopil, že jediné, co této písni chybělo k dokonalosti, byl právě její hlas,“ vysvětlil pro server Novinky.cz, kde měl klip premiéru, Vlasta Horváth.

Kromě dcery Lindy v klipu účinkuje zpěvákova kapela a většinu rodinných příslušníků včetně druhé dcery Alžběty.

„Musím říct, že do sebe všechno skvěle zapadlo a naplnilo se podle mých představ. Chtěl jsem, aby z klipu byly cítit opravdová vánoční nálada, radost, láska a cit. Věřím, že se nám tohle všechno podařilo do písně a videoklipu vnést a že to celé se přenese i na posluchače. Myslím, že v této nelehké době to všichni potřebujeme,“ dodal pro server Horváth.

Přečteno: 25827x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Vlasta Horváth, Hudba, Videoklipy, Bulvár, VánoceHLAVNÍ ZPRÁVY

Vakcína proti onemocnění COVID-19 od firmy Pfizer-BioNTech (FOTO: Wikimedia Commons, U.S. Secretary of Defense)

videoRomové a očkování proti onemocnění COVID-19. Kdo si nechá dát vakcínu a kdo ne?

18.1.2021 22:10
Registrace na očkování proti onemocnění COVID-19 pro občany starší 80 let začalo v pátek 15. ledna a její začátek provázely potíže, protože systém nestíhal pod návalem zájemců o vakcínu. Podle údajů státního týmu tzv. Chytré karantény se k pondělní 13. hodině zatím zaregistrovala téměř polovina seniorů nad 80 let, kteří nežijí v domovech seniorů. Další skupiny se budou moci registrovat později. Bouřlivá diskuze o tom, zda se nechat očkovat nebo ne však nadále probíhá a je provázena celou řadou dezinformací. Server Romea.cz se snažil zjistit, jaký názor na očkování mají Romové. Proč právě v této chvíli někteří Romové podléhají dezinformacím na internetu?
 celý článek

Stanislav Křeček a Čeněk Růžička na jednom ze zasedání Rady vlády pro záležitosti romské menšiny (Koláž: Romea.cz)

Občanští členové "romské rady": Křeček nezná své kompetence, k romské strategii se vyjadřuje nepravdivě, soustavně cíleně podkopává důstojnost Romů

18.1.2021 15:03
Několik občanských členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny dnes vydalo stanovisko, ve kterém kritizují současného Veřejného ochránce práv za jeho vyjádření ke Strategii romské integrace na roky 2021-2030. Členové rady uvádí, že Křeček nezná rozsah svých kompetencí, když tvrdí, že vytvoření zprávy reflektující nové poznatky ve vztahu k protiprávním sterilizacím nespadají do jeho kompetencí. Za nepřípustně předsudečné považují dále jeho výroky, že Strategie je nerealizovatelným dokumentem sestaveným bez znalosti věci.
 celý článek

Annamárie Horváthová (FOTO: Athletic Legion Club - Moldava nad Bodvou)

"Dívka v balerínkách", běžkyně Annamárie Horváthová, se připravuje na mistrovství Evropy

18.1.2021 10:41
Když před dvěma lety zvítězila v běžeckém závodě, obletěly internet fotografie ze stupňů vítězů. Vedle dívek na druhém a třetím místě v běžeckých botách je na nich tehdy třináctiletá Annamárie Horváthová jen na boso v balerínkách.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo