romea - logo
19. května 2022 (čtvrtek)
svátek má Ivo

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vlasta Horváth má novou vánoční písničku. Zpívá s ním jeho dcera Linda a druhá dcera Alžběta si v klipu zahrála

27.11.2020 16:30
Vlasta Horváth a jeho dcera Linda ve videoklipu Chvíle vánoční (FOTO: repro Youtube.com)
Vlasta Horváth a jeho dcera Linda ve videoklipu Chvíle vánoční (FOTO: repro Youtube.com)

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth nazpíval společně se svou dcerou Lindou novou vánoční píseň a právě nyní k ní zveřejnil i videoklip. Nese příznačný název Chvíle vánoční a je to první oficiální duet v hudební kariéře Horvátha, jenž je autorem hudby i textu.

"Ahoj všichni, je to tady! S radostí Vám představuju můj nový videoklip Chvíle vánoční, na který už jistě čekáte. Věřím, že se Vám bude líbit a že Vás příjemně naladí na přicházející vánoční svátky. Já i Linda se už moc těšíme na Vaše reakce a pokud se Vám bude video líbit budeme rádi, když ho budete sdílet," napsal zpěvák na svůj instagramový profil.

VIDEO

„Původně jsem píseň jako duet neplánoval a měl jsem ji připravenou k vydání už loni. S kapelou jsme ji párkrát zahráli na mých vánočních koncertech a ohlasy byly skvělé. Na jednom z koncertů byla přítomna i má dcera Linda, která zničehonic zatoužila píseň zazpívat se mnou. Řekl jsem si, proč ne, a její přání samozřejmě splnil. Od první chvíle jsem byl v úžasu a publikum také. Tehdy jsem pochopil, že jediné, co této písni chybělo k dokonalosti, byl právě její hlas,“ vysvětlil pro server Novinky.cz, kde měl klip premiéru, Vlasta Horváth.

Kromě dcery Lindy v klipu účinkuje zpěvákova kapela a většinu rodinných příslušníků včetně druhé dcery Alžběty.

„Musím říct, že do sebe všechno skvěle zapadlo a naplnilo se podle mých představ. Chtěl jsem, aby z klipu byly cítit opravdová vánoční nálada, radost, láska a cit. Věřím, že se nám tohle všechno podařilo do písně a videoklipu vnést a že to celé se přenese i na posluchače. Myslím, že v této nelehké době to všichni potřebujeme,“ dodal pro server Horváth.

Přečteno: 27084x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Vlasta Horváth, Hudba, Videoklipy, Bulvár, VánoceHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo