romea - logo
28. září 2020 (pondělí)
svátek má Václav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vojtěch Lavička: Jak si mají mladá děvčata vybrat vhodného partnera

4.6.2016 10:17
Hudebník a moderátor Vojta Lavička (foto: Lukáš Houdek)
Hudebník a moderátor Vojta Lavička (foto: Lukáš Houdek)

V poslední době často vidím, jaký problém mají mladá děvčata s výběrem vhodného partnera. Rozhodl jsem se tedy pomoci radou z pozice zkušeného, světem protřelého člověka.

Dívky a holky, v žádném případě nesněte o princi na bílém koni. Zaprvé takový hoch vám lehce ujede, i kdybyste byly vrcholovými atletkami, za druhé je vysoce pravděpodobné, že princ bude potomkem dvou blízkých příbuzných, a jeho genetická výbava tedy nebude nic moc.

V žádném případě nehledejte hocha s fantazií, nedej bože umělce. Ti si umějí lehce představit, jak nudný musí být celý život s jednou ženou a utečou, než řeknete švec.

Naopak doporučuji: Hledat hocha s postižením dolních končetin (ideálně aby jednu vůbec neměl). Když by vám chtěl utéct, prostě mu umělou nohu někam schováte, a máte vyhráno.

Hledejte chlapce hodného, leč omezeného, bez fantazie, nejlépe účetního, jež za skvělou zábavu pokládá stavění Karlova mostu z párátek. Ten slovo nevěra nebude mít ani ve slovníku, natož aby se o něco tak nudného a nebezpečného pokoušel.

Úžasní jsou chlapci, kteří již nyní mají kompletní přehled o různých televizních pořadech, soutěžích, dokumentech, sportovních přenosech či – to by bylo skvělé – diskuzních politických pořadech. Zkrátka jsou zarytými TV fandy o Vánocích, Velikonocích, silvestru, v létě i v zimě, prostě po celý rok! Takového chlapce vždy lehce najdete – v lenošce obývacího pokoje…

Pokud bude hoch navíc milovat lahvové pivo – pozor, musí to být lahváče, točený by hledal mimo obytnou plochu vašeho bytu – máte vyhráno. Pár lahváčů v lednici, a nikdo ho z domova nedostane ani párem volů a vy máte svého milého pod neustálým dohledem.

Takže to shrnu: hledejte chlapce – účetního - s postižením dolních končetin, omezeného TV fandu popíjejícího lahvové pivo, jehož největší zálibou je vytváření kopii slavných staveb z nějakých malých upatlaných věcí… A našli jste partnera na celý život ))).

Poznámka autora: Berte článek jako nadsázku a vtip...

Přečteno: 1993x
 

Kam dál:

Štítky:  

poradenství, SoužitíHLAVNÍ ZPRÁVY

Romští kandidáti v krajských a senátních volbách 2020 (Koláž: Romea.cz)

V Krajských volbách kandiduje minimálně sedm Romů, do Senátu jeden. Romové jsou na kandidátkách Pirátů, SPD, Změny a Strany zelených

23.9.2020 17:00
Jak zjistil server Romea.cz o hlasy voličů v letošních krajských volbách bude v celém Česku usilovat nejméně 7 Romů. Jeden Rom, Cyril Koky, pak kandiduje do Senátu za Pirátskou stranu. Právě Piráti, jako vůbec první parlamentní strana v historii, nasadili Roma Karla Kariku jako lídra kandidátky v Ústeckém kraji a jejich kandidáta na hejtmana. Dva Romové pak kandidují i za hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, které je známé svými protiromskými a xenofobními výroky a je pravidelně zmiňováno ve zprávách o extremismu.
 celý článek

Budova Rady Evropy ve Štrasburku (FOTO: Elwood j blues, Wikimedia Commons)

Podle Rady Evropy je výuka romštiny v Česku nedostatečná. Ve městech se zastoupením menšin chybějí dvojjazyčné nápisy

23.9.2020 15:38
Rada Evropy (RE) dnes vyzvala Českou republiku, aby i nadále zlepšovala ochranu menšinových jazyků. Česko učinilo kroky pozitivním směrem v ochraně němčiny, polštiny a moravské chorvatštiny, uvádí zpráva tohoto nadnárodního orgánu. RE ale Česku zároveň připomněla nedostatečnou výuku romštiny na základních a středních školách.
 celý článek

Na akci, Běh pro zdraví, 19. června 2018, holčička podala v běhu bravurní výkon. Běžela v balerínkách ... Doběhla první! (FOTO: Centrum voľného času CVrČek)

"Dívka v balerínkách" sklízí další sportovní úspěchy. Vyhrála běh na 1500 na mistrovství Východního Slovenska

23.9.2020 15:13
Annamária Horváthová, známá jako dívka v balerínkách, se stala absolutní vítězkou v běhu na 1500 m na mistrovství Východního Slovenska jednotlivců. A sbírala i další sportovní úspěchy. Na mistrovství Slovenska dorostenců a dorostenek v běhu na 1 500 m byla třetí a v běhu na 800 m doběhla pátá.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo