romea - logo
28. ledna 2020 (úterý)
svátek má Otýlie
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vojtěch Lavička: Jak si mají mladá děvčata vybrat vhodného partnera

4.6.2016 10:17
Hudebník a moderátor Vojta Lavička (foto: Lukáš Houdek)
Hudebník a moderátor Vojta Lavička (foto: Lukáš Houdek)

V poslední době často vidím, jaký problém mají mladá děvčata s výběrem vhodného partnera. Rozhodl jsem se tedy pomoci radou z pozice zkušeného, světem protřelého člověka.

Dívky a holky, v žádném případě nesněte o princi na bílém koni. Zaprvé takový hoch vám lehce ujede, i kdybyste byly vrcholovými atletkami, za druhé je vysoce pravděpodobné, že princ bude potomkem dvou blízkých příbuzných, a jeho genetická výbava tedy nebude nic moc.

V žádném případě nehledejte hocha s fantazií, nedej bože umělce. Ti si umějí lehce představit, jak nudný musí být celý život s jednou ženou a utečou, než řeknete švec.

Naopak doporučuji: Hledat hocha s postižením dolních končetin (ideálně aby jednu vůbec neměl). Když by vám chtěl utéct, prostě mu umělou nohu někam schováte, a máte vyhráno.

Hledejte chlapce hodného, leč omezeného, bez fantazie, nejlépe účetního, jež za skvělou zábavu pokládá stavění Karlova mostu z párátek. Ten slovo nevěra nebude mít ani ve slovníku, natož aby se o něco tak nudného a nebezpečného pokoušel.

Úžasní jsou chlapci, kteří již nyní mají kompletní přehled o různých televizních pořadech, soutěžích, dokumentech, sportovních přenosech či – to by bylo skvělé – diskuzních politických pořadech. Zkrátka jsou zarytými TV fandy o Vánocích, Velikonocích, silvestru, v létě i v zimě, prostě po celý rok! Takového chlapce vždy lehce najdete – v lenošce obývacího pokoje…

Pokud bude hoch navíc milovat lahvové pivo – pozor, musí to být lahváče, točený by hledal mimo obytnou plochu vašeho bytu – máte vyhráno. Pár lahváčů v lednici, a nikdo ho z domova nedostane ani párem volů a vy máte svého milého pod neustálým dohledem.

Takže to shrnu: hledejte chlapce – účetního - s postižením dolních končetin, omezeného TV fandu popíjejícího lahvové pivo, jehož největší zálibou je vytváření kopii slavných staveb z nějakých malých upatlaných věcí… A našli jste partnera na celý život ))).

Poznámka autora: Berte článek jako nadsázku a vtip...

Přečteno: 1968x
 

Kam dál:

Štítky:  

poradenství, SoužitíHLAVNÍ ZPRÁVY

Lucie Fuková (FOTO: Archiv Romea.cz)

Lucie Fuková pro Romea.cz: Odcházím z "romské rady" kvůli jejímu fungování a kvůli Heleně Válkové

23.1.2020 9:10
Jak již server Romea.cz informoval radu pro záležitosti romské menšiny včera opustila Lucie Fuková. Po Renatě Kötnerrové je to již druhá členka, která v krátké době z rady odchází na protest proti Heleně Válkové a kvůli samotnému fungování rady. "Rezignuji po zvážení některých negativních procesních aspektů fungování Rady vlády pro záležitosti romské menšiny společně s přesvědčením, že pozice zmocněnce pro lidská práva pro mne představuje především morálně pevný symbol demokratičnosti a politické a názorové integrity," uvedla ve stanovisku zaslaném serveru Romea.cz, které zveřejňujeme v plném znění.
 celý článek

Stanislav Křeček (FOTO: David Sedlecký. Wikimedia Comons)

ČSSD a Okamurova SPD chtějí za ombudsmana Křečka. KDU-ČSL má pochyby o zákonnosti jeho nominace

22.1.2020 10:11
Lidovci mají pochybnosti o změně kandidáta prezidenta Miloše Zemana na pozici ombudsmana. Zeman v době přípravy volby stáhl nominaci vládní zmocněnkyně Heleny Válkové a navrhl na veřejného ochránce práv Stanislava Křečka. Předseda KDU-ČSL Marek Výborný novinářům řekl, že o zákonnosti tohoto kroku má jeho strana pochybnosti a zřejmě se o tom bude jednat ve Sněmovně. Křeček v dolní komoře může počítat s podporu sociálních demokratů a hnutí SPD.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo