romea - logo
23. října 2021 (sobota)
svátek má Teodor

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Herečka Bendová napsala ke snímku z pláže: „Fuuuj! Černé peklo na Zemi! Ať žije Biden, že?" Nařkli jí z rasismu

24.3.2021 13:02
Status s fotkou a komentáři Zuzany Belohorcové.
Status s fotkou a komentáři Zuzany Belohorcové.

Zuzana Belohorcová (45) žila dlouhé roky v Miami. Nedávno překvapila své příznivce přesunem celé rodiny do španělské Marbelly. Jeden z důvodů teď vysvětlila na Instagramu. Příspěvek okomentovala i herečka Alice Bendová (47). Tu pak někteří uživatelé nařkli z rasismu. Informuje o tom iDnes.cz.

„Mnoho z vás se mě neustále ptá, proč jsme odešli z Miami. Tady je jednoduchá a výstižná odpověď. V takovém prostředí přece nechcete vychovávat své děti,“ napsala Zuzana Belohorcová na Instagramu k fotografii z pláže v Miami znečištěné odpadky a plné lidí. 

„To, co se tam děje v posledních dnech, to už je neúnosné. Z ráje na zemi se stává doslova hotové peklo. Kdy bude zpět to staré Miami? Ta naše krásná pláž South Beach a Ocean Drive? Trhá mi to srdce. Policie už je úplně bezradná. Zaslouží si můj velký obdiv. Ukočírovat tuto nezvladatelnou masu je opravdu tvrdý oříšek,“ dodala moderátorka k videu. 

U fotografie a videí se okamžitě objevily stovky komentářů. Alice Bendová vyprovokovala mnoho komentujících svou reakcí. „Fuuuj! Černé peklo na Zemi! Ať žije Biden, že? Je to smutné, že se tam dlouho nepodíváme,“ napsala.

„Co s tím má společného Biden? Nechápu vás. Když byl Ultra Music Festival nebo prázdniny, byl tam stejný bordel,“ zareagoval na komentář jeden z uživatelů. „Jsi céčková rasistická špína. Ten komentář raději smažte, je to ostuda. To snad nemyslíte vážně,“ píší další.

Herečka prý komentáře pod příspěvkem nečetla, ale za svým názorem si stojí a nařčení z rasismu odmítá.

Přečteno: 2169x
 

Kam dál:

Štítky:  

Rasismus, USA, ŠpanělskoHLAVNÍ ZPRÁVY

Organizace Romodrom oslavila 20. let svého působení ve Žlutých lázních, foto: romeatv

videoVIDEO: Romodrom oslavil 20 let!

20.10.2021 15:00

 

Další články z rubriky..
romea - logo