romea - logo
28. června 2022 (úterý)
svátek má Lubomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Někdo zapálil luxusní automobil mediálnímu manažerovi fašisty Kotleby

Bánská Bystrica, 21.12.2013 20:39, (ROMEA)
Luxusní automobil mediálního manažera fašisty Mariána Kotleby někdo v noci na sobotu 21. 12. 2013 zapálil (FOTO: TV Joj)
Luxusní automobil mediálního manažera fašisty Mariána Kotleby někdo v noci na sobotu 21. 12. 2013 zapálil (FOTO: TV Joj)

Neznámí pachatelé zapálili v noci z pátku na sobotu luxusní auto Miroslava Beličky, pravé ruky banskobystrického župana a fašisty Mariana Kotleby. Podle předběžných výsledků prověřování někdo inicioval požár pod levým předním kolem Beličkova pruhovaného Hummeru, zaparkovaného na sídlišti Podlavice. Autem jezdil i Kotleba. Informuje o tom server Sme.sk.

Belička i Ľudová strana Naše Slovensko, za kterou její vůdce Kotleba kandidoval, čin spojily s páteční inaugurací župana a označili ho za akt politického terorismu. Fašisté nedůvěřují policii a tvrdí, že je sledují tajné služby. "Dokonce někteří , kteří to mají na starosti, se chlubí, že pan Kotleba a já jsme podchycení. Na náš monitoring jsou vynakládány prostředky z Evropské unie," tvrdí Belička, který kromě jiného i podniká a popřel, že by mu někdo vyhrožoval. Podle něj buď požár způsobily tajné služby nebo mlčky přihlížely.

Nový župan Kotleba v pátek potvrdil, že podnikatel Belička obsadí některý z nejdůležitějších postů v úřadě. Podle neoficiálních informací by se měl stát ředitelem.

Miroslav Belička provází Mariana Kotlebu již několik let. Vystupuje jako jeho realitní a mediální manažer. Stál i za nákupem pozemků v romské osadě pod Krásnou Hôrkou. Belička je jednatelem firmy Reality Industries se širokým předmětem podnikání od pronájmu a zprostředkování koupě nemovitostí , vydávání publikací po leasing. Sedm let pracoval jako technik ve Slovenské televizi a končil tam jako předseda odborů.

VIDEO

ryz, Sme.sk
Přečteno: 1768x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Marian Kotleba, Extremismus, Fašismus, Neonacismus, Slovensko, EUHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo