romea - logo
29. března 2020 (neděle)
svátek má Taťána
Loading
rozšířené vyhledávaní

Zpěvačka Jana Lota pomáhá dětským domovům, dnes ji podpoří i Divadlo Sklep

Praha, 23.5.2013 15:00, (ROMEA)
Jana Lota Španělová (FOTO:archiv zpěvačky)
Jana Lota Španělová (FOTO:archiv zpěvačky)

Ve čtvrtek 23.dubna se v Divadle Dobeška koná benefiční večer nazvaný „Sklep Laním“. Výtěžek z představení Besídka a vystoupení Jany Loty totiž Divadlo Sklep v plné výši věnuje občanskému sdružení Jiné Laně, které ho využije na svůj umělecký projekt „Tak trochu jiná cesta lesem“, kterým podporuje dětské domovy.
Přečteno: 423x
 

Kam dál:

Štítky:  

Jana Lota, Občanské sdružení Jiné Laně, Projekt Tak trochu jiná cesta lesem, Dětské domovy, Divadlo SklepHLAVNÍ ZPRÁVY

Peter Pollák, bývalý zplnomocněnec Slovenské republiky pro romské komunity, při rozhovoru server Romea.cz (FOTO: Romea.cz)

Slovensko bude mít nového zmocněnce pro romské komunity. Peter Pollák chce, aby to byl Rom

27.3.2020 14:20
Europoslanec a člen předsednictva hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OĽANO) Peter Pollák má na starosti výběr nového zmocněnce vlády pro romské komunity na Slovensku.
 celý článek

Pavlína Matiová ve videoklipu Phiras dujdženore

videoPavlína Matiová má nový videoklip! Píseň Phiras dujdženore nazpívala se zakladatelem legendárních Terne čhave Romanem Zorbou Horváthem

26.3.2020 20:15
Zpěvačka a herečka Pavlína Matiová vydala nový videoklip, tentokrát se zakladatelem legendárních Terne čhave Romanem Zorbou Horváthem. Píseň Phiras dujdženore z připravovaného alba Fusion spatřila světlo světa v neděli 22. 3. 2020.
 celý článek

Blízký spolupracovník Tomia Okamury a bývalý tajemník klubu Svobody a přímé demokracie (SPD) Jaroslav Staník (FOTO: internetové stránky SPD)

Soud odmítl dovolání bývalého tajemníka SPD Staníka, dostal podmínku. Romy a Židy chtěl střílet hned po narození

26.3.2020 12:10
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání bývalého tajemníka SPD Jaroslava Staníka. Za výroky na adresu homosexuálů, Romů a Židů dostal roční podmíněný trest. Podle pravomocného verdiktu měl Staník také zaplatit 70.000 korun. Soud se dovoláním zabýval neveřejně, výsledek je patrný z databáze InfoSoud, ČTK jej potvrdila mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 1 Dana Šindelářová. Odůvodnění zatím není dostupné.
 celý článek

www.iROZHLAS.cz..
romea - logo