romea - logo
26. října 2020 (pondělí)
svátek má Erik

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

4. Mezinárodní festival pro mladé filmaře v Miškolci

Miškolc, Maďarsko, 23.2.2007 12:11, (Romea, Radio C)

4. Mezinárodní festival pro mladé filmaře v Miškolci Ve dnech 16-23. září tohoto roku se uskuteční 4. Mezinárodní festival pro mladé filmaře pořádaný v Miškolci v severním Maďarsku. V soutěži se objeví filmy ve těchto kategoriích: celovečerní film, krátkometrážní i dlouhometrážní film, dokumentární a animovaný film.

Novou kategorii „Romové v obrazech – Romové před a za kamerou“ bude hodnotit zvláštní porota.

Festival organizuje Cinefest a jediné romské rádio v Maďarsku Radio C. Festival se stane jedinečnou příležitostí, jak představit Romy prostřednictvím stále populárnějšího média - filmu.

Pro zájemce, kteří by se rádi festivalu svými díly účastnili, je důležité datum uzávěrky.

Své filmy na DVD nebo VHS nosičích můžete posílat poštou do 30. června 2007, a to společně s podpisem, kterým stvrdíte váš souhlas s pravidly soutěže, jež naleznete na internetové adrese www.cinefest.hu.

Na této adrese naleznete rovněž formulář, do kterého doplníte povinné osobní údaje a fotografie.

Rozhodnutí poroty o postupujících účastnících do festivalového finále, bude oznámeno do 1. srpna tohoto roku.

Partnerem festivalu je RADIO C, FM 88,8 www.radioc.hu

Přečteno: 959x
 

Kam dál:

Štítky:  

Zahraniční, Kultura, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

Nenávistná hesla Sdružení Mostečané Mostu, říjen 2018 (koláž: Romea.cz)

Ústecký soud vyzval k ukončení politické činnosti spolek Mostečané Most. Chtěli „zřídit vesnici pro lůzu“

22.10.2020 11:03
Krajský soud v Ústí nad Labem vydal rozhodnutí, jímž upozornil spolek Sdružení Mostečané Mostu, že vyvíjí protiprávně činnost politické strany. Pokud toho spolek do 1 roku nezanechá, soud ho rozpustí. 
 celý článek

Gyulla Banga

Hudebník Gyulla Banga: Také jsem psal, že COVID-19 je podvod. Potom, co jsem měl čtyřicítky horečky a nemohl vstát z postele, už mluvím jinak

21.10.2020 20:25
Pořád na Facebooku čtu, jak je onemocnění COVID-19 podvod, jak je ta nemoc smyšlená, že je to jen horší verze chřipky, nic jiného. Bohužel, musím vás zklamat. Ten virus existuje a opravdu je mnohem zákeřnější než běžná chřipka.
 celý článek

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se 13. 10. 2020 setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. (FOTO: Veřejný ochránce práv)

Sterilizované ženy se setkaly s ministryní financí Alenou Schillerovou. Ta podpořila návrh na jejich odškodnění

21.10.2020 16:40
Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se minulý týden setkala na půdě ministerstva s romskými ženami, které byly nezákonně sterilizované a dlouhodobě bojují za odškodnění. Tématem schůzky bylo především sdílení osobních příběhů jednotlivých žen v návaznosti na návrh zákona o odškodnění obětí nezákonných sterilizací, který v Poslanecké sněmovně čeká na své projednání téměř rok.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo