romea - logo
24. května 2019 (pátek)
svátek má Jana
Loading
rozšířené vyhledávaní

Baví vás psát? Zkuste si to pro MF DNES a iDNES.cz

Praha, 10.8.2007 11:13, (iDNES.cz)

Spousta lidí někdy koketovala s myšlenkou stát se novinářem. Přestože nakonec začali studovat něco jiného, nic není ztraceno. Pro ty, kteří chtějí nahlédnout pod pokličku redakce prestižního deníku a zpravodajského serveru a naučit se základy novinářského řemesla, je tu novinářská škola MF DNES a iDNES.cz.

Dvoutýdenní praktický kurz žurnalistiky pro maturanty, studenty vysokých škol či absolventy začne v Praze v září. Novináři, reportéři i editoři MF DNES a iDNES.cz naučí zájemce napsat reportáž nebo rozhovor a předvedou jim umění získávat informace.

Účastníci kurzu dostanou certifikát a ti nejlepší z nich se mohou stát spolupracovníky obou redakcí.

Pokud by vás bavilo zkusit psát pro noviny nebo pro internet, stačí poslat přihlášku do novinářské školy MF DNES a iDNES.cz. Životopis s průvodním dopisem pošlete do 24. srpna 2007. A můžete přiložit fotografii.

Přihlášky posílejte na adresu:
MAFRA, a. s., Romana Hladíková, Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5-Smíchov nebo na e-mailovou adresu romana.hladikova@mafra.cz 

Přečteno: 1474x
 

Kam dál:

Štítky:  

Akce, DomácíHLAVNÍ ZPRÁVY

Miroslav Rusenko (vlevo) a Peter Pollák

videoRozhovor s romskými kandidáty do eurovoleb: Miroslav Rusenko (ČR), Peter Pollák (SK)

22.5.2019 18:35
Dalšími hosty Patrika Bangy v rozhovoru budou tentokrát dva kandidáti do Evropského parlamentu.
 celý článek

Josef Mlejnek jr. a Fedor Gál (FOTO: archiv Josefa Mlejnka, Pavol Frešo, Wikimedia Commons)

Vrtěti psem před volbami. Josef Mlejnek a Fedor Gál o předvolebních manipulacích

22.5.2019 16:48
Na to, jak se „tahá za drátky“ před volbami do Evropského parlamentu, jsme se zeptali politologa Josefa Mlejnka a sociologa Fedora Gála.
 celý článek

Předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera během Terezínské tryzny 19. 5. 2019 (FOTO: repro Česká televize)

Kritika projevu Kubery v Terezíně sílí. Zneuctil jste památku obětí holokaustu, rezignujte na svou ústavní funkci, žádají potomci odbojáře

22.5.2019 12:32
Část senátorů z klubů STAN, KDU-ČSL a Senátor 21 se distancovala od výroku předsedy horní komory Jaroslava Kubery (ODS), že totalita může být zahalena do prosazování politické korektnosti nebo multikulturalismu. Senátoři, mezi nimiž jsou Kuberův vyzyvatel v boji o křeslo šéfa Senátu Václav Hampl nebo bývalí prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Marek Hilšer, tato slova pronesená při nedělním pietním aktu v Terezíně označili za neuctivá, nemístná a nedůstojná. Kubera na dotaz ČTK uvedl, že nikoho nechtěl urazit, že chtěl varovat před nesnášenlivostí.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo