romea - logo
26. června 2019 (středa)
svátek má Adriana
Loading
rozšířené vyhledávaní

Chvíli koukat, jak... koukají

Praha, 21.1.2008 10:34, (Převzato: Mladá fronta DNES)

Čunek, lidovec, který se Boha nebojí (i když tvrdí a vždy bude tvrdit opak), zaznamenal včera po obědě v televizi další zajímavý... úspěch.

Obludných (byť vůbec ne překvapivých) 94% lidí z těch diváků, kteří v čase plus minus mezi 13.02 až 13.44 posílali 9 Kč drahé SMS na televizní stanicí určené číslo, totiž kvitovalo jeho výroky na adresu Romů. (Co na tom, že jistě jen málokdo z těchto čtyřiadevadesáti procent aktivních jedinců by dokázal Čunkovy výroky, s nimiž souhlasí, alespoň přibližně... přesně odcitovat...) Hodit v téhle zemičce všechno nepovedené (špatné, zločinné atd.) na Cikány je starý, ale osvědčený trik, na který (nejen) lůza slyší.

VIDEO
Nedělní partie: Jiří Čunek a Jiří Paroubek diskutují o Romech (PRIMA TV)

Když před lety ministroval sociální demokrat Škromach, strávil den na invalidním vozíku, aby zjistil, jakým bariérám denně handicapovaní čelí. Mnozí to - oprávněně - kritizovali jako cosi laciného.
Ale: zkusil si to.

ČTĚTE TAKÉ
SPECIÁL: Čunkova popularita klesá, znovu útočí na Romy

Co „asi“ zkusit nejde: žít alespoň 24 hodin v kůži Roma! To by byla pro leckoho z nás zkušenost... Ale možná bychom to příště s těmi esemeskami jako odpověďmi na návodné otázky tolik nepřeháněli...

Na obálce jednoho z předchozích čísel Respektu se objevil vymalovaný Jiří Čunek. S... romskou pletí a náušnicí v uchu...

Takhle chodit chvíli po Praze či doma „na Vsetíně“ a... koukat, jak se... pyšní bílí... koukají...
Strašná představa...

Nepředstavitelná.

ROMAN STREICHSBIER
Přečteno: 907x
 

Kam dál:

Štítky:  

KomentářHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Sivák je jeden z nejtalentovanějších českých kickboxerů, zdroj: Facebook Vašek Sivák

Kickboxer Sivák se příští týden představí na MMA galavečeru v Praze

19.6.2019 15:14
Předloňský juniorský mistr Evropy a nyní už také vítěz v kategorii mužů na mezinárodním mistrovství ČR v kategorii K-1, o kterém se média vyjadřují jako o jednom z největších talentů v této disciplíně v tuzemsku, má na kontě celou řadu vybojovaných vítězství
 celý článek

Nepokoje v Čemodanovce (FOTO: repro Telekanal 360)

Starosta Čemodanovky: 900 Romů bylo donuceno se vystěhovat po konfliktech s Rusy

19.6.2019 12:08
Po nepokojích v ruském regionu Penza, které zřejmě vyvolal konflikt mladistvých ve vsi Čemodanovka, se z regionu přemístilo asi devět set Romů. Uvedl to server The Moscow Times.
 celý článek

Setkání komunitní skupiny (FOTO: Adam Komenda)

Čunkodomky v Chanově nechceme, domy si opravíme sami, navrhují obyvatelé sídliště

19.6.2019 10:39
Jednání se zúčastnilo několik desítek lidí a společně představili alternativní plán k návrhu vedení města postavit na okraji Chanova obytné kontejnery. Místní občané navrhli, že poničené panelové domy opraví sami obyvatelé sídliště.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo