romea - logo
15. října 2019 (úterý)
svátek má Tereza
Loading
rozšířené vyhledávaní

Chvíli koukat, jak... koukají

Praha, 21.1.2008 10:34, (Převzato: Mladá fronta DNES)

Čunek, lidovec, který se Boha nebojí (i když tvrdí a vždy bude tvrdit opak), zaznamenal včera po obědě v televizi další zajímavý... úspěch.

Obludných (byť vůbec ne překvapivých) 94% lidí z těch diváků, kteří v čase plus minus mezi 13.02 až 13.44 posílali 9 Kč drahé SMS na televizní stanicí určené číslo, totiž kvitovalo jeho výroky na adresu Romů. (Co na tom, že jistě jen málokdo z těchto čtyřiadevadesáti procent aktivních jedinců by dokázal Čunkovy výroky, s nimiž souhlasí, alespoň přibližně... přesně odcitovat...) Hodit v téhle zemičce všechno nepovedené (špatné, zločinné atd.) na Cikány je starý, ale osvědčený trik, na který (nejen) lůza slyší.

VIDEO
Nedělní partie: Jiří Čunek a Jiří Paroubek diskutují o Romech (PRIMA TV)

Když před lety ministroval sociální demokrat Škromach, strávil den na invalidním vozíku, aby zjistil, jakým bariérám denně handicapovaní čelí. Mnozí to - oprávněně - kritizovali jako cosi laciného.
Ale: zkusil si to.

ČTĚTE TAKÉ
SPECIÁL: Čunkova popularita klesá, znovu útočí na Romy

Co „asi“ zkusit nejde: žít alespoň 24 hodin v kůži Roma! To by byla pro leckoho z nás zkušenost... Ale možná bychom to příště s těmi esemeskami jako odpověďmi na návodné otázky tolik nepřeháněli...

Na obálce jednoho z předchozích čísel Respektu se objevil vymalovaný Jiří Čunek. S... romskou pletí a náušnicí v uchu...

Takhle chodit chvíli po Praze či doma „na Vsetíně“ a... koukat, jak se... pyšní bílí... koukají...
Strašná představa...

Nepředstavitelná.

ROMAN STREICHSBIER
Přečteno: 907x
 

Kam dál:

Štítky:  

KomentářHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Klaus ml. v Chanově (FOTO: Facebook Václava Klause ml.)

Chanovští Romové s Trikolórou nespolupracují. Klaus mladší dezinterpretoval společné setkání

9.10.2019 16:09
„Mluvili jsme s pár chlapama, co pracují a vedou tam pro děti fotbalový klub. Pan Bažo mě šokoval vyjádřením – “nejhorší pro nás jsou neziskovky, co dělají romobyznys”. Asi tak,“ napsal poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší na svém facebooku po úterní návštěvě Chanova.
 celý článek

Roman Zach a skupiny Gipsy Kings v zábavném pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas (FOTO: Repro TV NOVA)

videoPatrik Banga: Roman Zach rozhodně není rasista. Kampaň na internetu je zbytečné šílenství

9.10.2019 13:44
Jsou chvíle, kdy fakt nejsem rád, že existují sociální sítě. Ano, člověk se může vyjádřit hned a k čemukoliv, dokonce si může vybrat i formu. Chcete video? Bude video. Chcete úderný text? Bude text! Ale sociální sítě mají svá negativa. Třeba šíření nepřesných zpráv. Nebo různé výklady jedné a té samé situace. A následující sociální šílenství.
 celý článek

Ilustrační foto (Foto: Pixabay)

Jak se dnes žije v "děcáku"? Problémem nejsou děti, ale jejich rodiče, říká ředitelka jednoho z nich Dana Kuchtová

9.10.2019 10:42
Prvorepubliková vila, která od roku 1949 funguje jako dětský domov, zeje v letních měsících prázdnotou. Všude panuje neskutečné ticho. „V období prázdnin tu moc dětí není,“ vysvětluje ředitelka pražského Dětského domova Klánovice a exministryně školství Dana Kuchtová, která celý rok pracuje na tom, aby děti v létě vyjely na tábor a podívaly se i do zahraničí.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo