romea - logo
6. prosince 2021 (pondělí)
svátek má Mikuláš

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Čtyři výtržníci, kteří napadli v Nejdku policisty, byli obviněni

Karlovy Vary, 25.4.2008 16:45, (ROMEA/ČTK)

Policisté dnes obvinili tři muže a jednu ženu z Nejdku, kteří ve středu večer napadli policisty v Nejdku na Karlovarsku, z výtržnictví a útoku na veřejného činitele. Jeden z nich je navíc obviněn z pokusu ublížení na zdraví. ČTK to dnes řekl mluvčí karlovarské policie Pavel Valenta.

Hromadná rvačka se odehrála u restaurace U bílého koně. Policisté na místo vyjeli řešit rvačku, ale opilá skupina Romů vzápětí policisty napadla. Na místo přijeli i městští strážníci, aby policejní hlídce, která byla v početní nevýhodě, pomohli. Situaci zklidnil až varovný výstřel jednoho ze strážníků. Na místo byla povolána i zásahová jednotka z Plzně.

Při incidentu došlo i k několik zraněním. Podle mluvčí karlovarské nemocnice Zdeny Markové na chirurgické ambulanci ošetřili večer celkem pět policistů a jednu Romku. "Jednalo se o povrchová zranění, poškrábání, pohmožděniny i pokousání. Po ošetření byli všichni propuštěni bez nutnosti hospitalizace," řekla ČTK Marková.

Podle Valenty obviněným hrozí až pětiletý trest. "Není vyloučeno, že v průběhu vyšetřování může být ještě rozsah trestný činů rozšířen," dodal.

ČTĚTE TAKÉ
Policie zadržela čtyři muže kvůli rvačce s policisty v Nejdku

Přečteno: 1096x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, KriminalitaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo