romea - logo
26. května 2022 (čtvrtek)
svátek má Filip

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

EXKLUZIVNĚ: Martin Barkóci v Desetiminutovce Tomáše Bystrého

Oráčov, 15.1.2010 20:26, (ROMEA)

Moderátor Tomáš Bystrý navštívil v rámci natáčení speciálního dílu Desetiminutovky dvaatřicetiletého policistu Martina Barkóciho, který si ve věznici Oráčov odpykává tříletý trest za trestné činy zneužití pravomoci veřejného činitele a vydírání.

Na jaře loňského roku informovala snad všechna média v zemi o rasovém lynči. Dvojice Romů při něm napadla a brutálně zbila jistého pana Březinu, údajného pracovníka Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Když tehdy na místo přijel zasahující romský policista Martin Barkóci, údajně zavolal operačnímu důstojníkovi, že se nic nestalo a zbitému muži pohrozil, ať si raději rozmyslí, co bude vypovídat. Napadený muž vypovídal před soudem za zavřenými dveřmi s vyloučením veřejnosti. Již během sbírání důkazů totiž vystalo podezření z jeho možné fyzické likvidace, z toho důvodu byl zařazen do zvláštního programu na ochranu svědků. Nad případem visí mnoho otazníků.

V Desetiminutovce bývalý policista mimo jiné rekapituluje celou záležitost, vypráví o studiu na střední i vysoké škole, mluví o vztahu k Březinovi.

VIDEO
Martin Barkóci v Desetiminutovce Tomáše Bystrého

Přečteno: 2069x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Rozhovory, Desetiminutovka, Rasismus, Martin BarkóciHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo