romea - logo
6. prosince 2021 (pondělí)
svátek má Mikuláš

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Exkluzivní fotografie: Romské zločinecké gangy v akci

Praha, 22.8.2008 13:18, (http://rysavy.blog.idnes.cz)

Zpravodajské servery dnes přinesly exkluzivní fotografie romských gangů přímo při jejich zločineckých rejdech.

Zpravodajský server iDNES.cz nám na ilustrační fotografii ukazuje romský klan, v jehož čele je mladá dívenka v bílém svetru. Její pravá ruka, asi jedenáctiletá dívka se světlejší pletí, jí právě sekunduje při strategické poradě, jakým způsobem padělat bankovní karty nejmenovaného bankovního ústavu. Ostatní členy gangu vidíme, jak pozorně sledují podrobnou prezentaci na obrovském LCD displeji, který bohužel fotoaparát nezachytil.

Server TÝDEN.CZ má ještě exkluzivnější úlovek. Na fotografii se podařilo zachytit asi 300 členů romského gangu ve Francii, který právě ukořistil sošku svaté Kali Sáry, která má nevyčíslitelnou hodnotu. Jedná se opravdu o unikát, který nemá obdoby. Kvalita snímku dokazuje obdivuhodnou odvahu fotografa, který tváří v tvář mnohasethlavému davu romských zločinců neohroženě zachytil atmosféru romského zločinu.

P. S.: Než jsem stačil dopsat tento kraťoučký text, redakce iDNES.cz vyměnila fotografii u zmíněného článku. Nyní je to naprosto v pořádku a ilustrační foto vystihuje obsah článku. Díky P. Třeba i v redakci TÝDEN.CZ se najde někdo rozumný...

KAM DÁL?
BLOG autora na serveru iDNES.cz
 

Přečteno: 1795x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, KriminalitaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo