romea - logo
31. března 2020 (úterý)
svátek má Kvido
Loading
rozšířené vyhledávaní

Foto-komentář z Bydžova: Lež a nenávist musí zvítězit nad pravdou a láskou

Nový Bydžov, 15.3.2011 19:54, (ROMEA)
Závislost na ideologii a nikotinu - vražedná kombinace...

V našem foto-komentáři z Nového Bydžova přinášíme to nejpodstatnější z dokumentačního hlediska. Bývali bychom rádi našim čtenářům poodhalili i duši členů a příznivců DSSS, Národního odporu a Autonomních nacionalistů, ale to se nám z důvodů nám zprvu neznámých nepovedlo. Teprve po usilovném studiu Kabaly (jedna z knih židovské mystiky) jsme se dobrali informace, že "nejčistší podstata duše má svůj kořen v rozumu...". Takže jsme chtě nechtě byli nuceni rozdělit fotografický komentář na dvě části: 1. Normální lidé (s duší), 2. Příznivci lži a nenávisti (lidé bez zmíněného kořene).

A, jen pro připomenutí, v sobotu 12. března 2011 pochodovali ulicemi Nového Bydžova Vandasovci, Národní otvor a Autonomní náckyonalisté závislí na neautonomní neonacistické ideologii. Dle sdělení odborníků je tato závislost v podstatě nevyléčitelná. A lidé s duší se těmto závislákům snažili jejich akci trochu opepřit, což se vcelku povedlo, rasistický dortík pálil jak Vandas. A proti rasistům protestovali lidé z iniciativy Nový Bydžov není sám, Romové z celé republiky, lidé z Antify a více jednotlivců. Z politiků byl nejaktivnější Ondřej Liška, který usiloval o rozpuštění akce, kterou nahlásila DSSS.

NORMÁLNÍ LIDÉ

V Novém Bydžově se sešli k protestu proti rasistům lidé z různých koutů České republiky, různých barev, vyznání a politických přesvědčení. Účastnilo se i okolo sedmdesáti novobydžovských Romů. Všechny dohromady spojila tupost protistrany.

V Drážďanech se normálním lidem daří  každoroční (neo)nacistické akce zablokovat. K blokádě se scházejí různorodí odpůrci, počínaje váženými akademiky a politiky a konče studenty a radikálními odpůrci. Do Drážďan v tomto ohledu máme bohužel dál, než by nám bylo milo, protože protestu se účastnilo málo lidí a o veřejně činné lidi či vládní a parlamentní politiky zde nikdo nezakopl.

Ondřej Liška, předseda Strany zelených, vyjednává se starostou Loudou o rozpuštění akce DS SS. Loudovi se však rasistické kdákání líbí.

Někteří místní lidé si náckovský pochod, ani protest proti němu ujít nedali.

 

Džamila Stehlíková, bývalá ministryně pro lidská práva a menšiny.

Michael Kocáb, kterého anticiganisté zbožňují, a Czeslaw Walek (v tričku STOP neonacismu).

Odpor proti odporu (národnímu) tudíž proti neonacismu a rasismu...

... policie - odpor proti odporu proti odporu (národnímu), tudíž proti neonacismu a rasismu...

Proti populismu a neonacismu protestovali v ulicích města i místní lidé.


PŘÍZNIVCI LŽI A NENÁVISTI

Jaké jsou ti živočiši asi, známé čeledě a rasy?

Starosta Nového Bydžova Pavel Louda (vlevo) se svými přáteli a myšlenkovými spřízněnci.

Věkem to už dávno nejsou žádní puberťáci, mentálně ano.
 

KDYŽ ZÁKON PORUŠUJÍ NÁCKOVÉ, JE ČESKÁ POLICIE TOLERANTNÍ

Zamaskované tváře, vlajka a šála s logem rozpuštěné Dělnické strany - všechno zjevné porušení zákona, která nechala policii i starostu chladnými. Policie, která při porušení zákona nezakročí, je česká specialita. A starosta, který by rád vůči Romům zavedl "nulovou toleranci", je k tomuto porušování zákona více než tolerantní.

Na této fotografii se nalézá předseda MO DSSS Litvínov Petr Križanovič, který je stíhán policií kvůli projevu sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. Policejní mluvčí Ludmila Světláková před časem sdělila, že Křižanovič vystupoval na zastávce autobusu a měl na sobě čepici se symbolikou Dělnické strany (DS). Na demonstraci v Novém Bydžově, jak je vidět na fotografii, má Křižanovič na krku přívěšek s logem Dělnické strany, dopouští se tudíž znovu porušení stejného zákona. Zdá se však, že tentokrát je to policii naprosto jedno.
 

LEŽ A NENÁVIST VÍTĚZÍ NAD PRAVDOU A LÁSKOU

Některé živočichy je radno zbytečně nedráždit, mohli by se rozčílit...

.. a závislost vítězí nad nezávislostí...

 

Lukáš Houdek, František Kostlán, Foto: Jitka Votavová, , text:
Přečteno: 3126x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Extremismus, Nový BydžovHLAVNÍ ZPRÁVY

Peter Pollák, bývalý zplnomocněnec Slovenské republiky pro romské komunity, při rozhovoru server Romea.cz (FOTO: Jan Čonka, Romea.cz)

Slovensko bude mít nového zmocněnce pro romské komunity. Peter Pollák chce, aby to byl Rom

27.3.2020 14:20
Europoslanec a člen předsednictva hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OĽANO) Peter Pollák má na starosti výběr nového zmocněnce vlády pro romské komunity na Slovensku.
 celý článek

Pavlína Matiová ve videoklipu Phiras dujdženore

videoPavlína Matiová má nový videoklip! Píseň Phiras dujdženore nazpívala se zakladatelem legendárních Terne čhave Romanem Zorbou Horváthem

26.3.2020 20:15
Zpěvačka a herečka Pavlína Matiová vydala nový videoklip, tentokrát se zakladatelem legendárních Terne čhave Romanem Zorbou Horváthem. Píseň Phiras dujdženore z připravovaného alba Fusion spatřila světlo světa v neděli 22. 3. 2020.
 celý článek

Blízký spolupracovník Tomia Okamury a bývalý tajemník klubu Svobody a přímé demokracie (SPD) Jaroslav Staník (FOTO: internetové stránky SPD)

Soud odmítl dovolání bývalého tajemníka SPD Staníka, dostal podmínku. Romy a Židy chtěl střílet hned po narození

26.3.2020 12:10
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání bývalého tajemníka SPD Jaroslava Staníka. Za výroky na adresu homosexuálů, Romů a Židů dostal roční podmíněný trest. Podle pravomocného verdiktu měl Staník také zaplatit 70.000 korun. Soud se dovoláním zabýval neveřejně, výsledek je patrný z databáze InfoSoud, ČTK jej potvrdila mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 1 Dana Šindelářová. Odůvodnění zatím není dostupné.
 celý článek

www.iROZHLAS.cz

Další články z rubriky..
romea - logo