romea - logo
19. června 2019 (středa)
svátek má Leoš
Loading
rozšířené vyhledávaní

Gitans točí klip. Pojďte si do něj zahrát!

Praha, 6.6.2007 12:05, (ROMEA)

Chcete si užít letní den plný zábavy, hudby a tance se skupinou GITANS? Hledáme národnostní menšiny do jejich nového videoklipu. Jestli máte zájem, zahrát si a pobavit se, přijďte na konkurz v neděli 10. 6. 2007 do Popokafepetl, Újezd 19, Praha 1 od 15:30 hod.

Hledají se dívky/ženy/chlapci/muži, kteří se nestydí tančit na skvělou romskou muziku, kterou nám romská skupina GITANS přináší.

Natáčet se bude na Smíchovské pláži, na šlapadlech a na parníku.

Konkurzu se mohou zúčastnit: Ženy a muži ve věku 15 až 100 let.

Přijďte podpořit začínající romskou kapela GITANS i bez nároku na honorář. Videoklip se bude prezentovat, jak v České republice, tak i v zahraničí. Gitans znáte z pravidelných nedělních „Gipsy Sunday Nights“ z Popokafepetl.

Pro další informace a detaily kontaktujte Davida Tišera e-mailem na tiser.d@seznam.cz.

Přečteno: 1781x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Kultura, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

Setkání romských studentů Baruvas v Týnci nad Sázavou (květen 2019) (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec)

videoROMEA spustila kampaň na podporu romských studentů. Zapojit se můžete i vy!

11.6.2019 11:45
ROMEA spustila další fundrasingovou kampaň na podporu romských studentů středních a vyšších odborných škol, tentokrát s názvem Společně to dokážeme. Pětiletý projekt Romský stipendijní program pro studenty SŠ a VOŠ odstartovala ROMEA v ropce 2016. Za tu doby podpořila stipendiem 198 studentů středních a vyšších odborných škol, umožnila studentům zúčastnit se 283 vzdělávacích kurzů, doučování nebo školních exkurzí a uspořádala 9 studentských setkání BARUVAS pro 215 studentů.
 celý článek

Památník v Lidicích. (FOTO: Wikipedia.org)

Před 77 lety vypálili nacisté Lidice. V sobotu proběhne v památníku pietní akt

10.6.2019 15:56
V sobotu 15. června od 10:00 proběhne v Památníku Lidice Pietní vzpomínka k 77. výročí vyhlazení obce Lidice a osady Ležáky. V Ležácích se vzpomínková akce uskuteční v neděli 23. června.
 celý článek

--ilustrační foto--

Několik bitek v Kojetíně, medializuje se pouze ta "romská", starosta píše o "cikánském zlořádu"

10.6.2019 14:37
Na Masarykově náměstí v Kojetíně došlo v pátek 7.června večer k hromadné rvačce dvou skupin lidí. Podle starosty obce Leoše Ptáčka šlo o místní Romy. Zraněni byli dva lidé, došlo k poškození automobilu a střelbě z plynové pistole. Případ policisté vyšetřují jako trestné činy výtržnictví, poškození cizí věci a pokus těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo