romea - logo
1. prosince 2021 (středa)
svátek má Iva

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Jan Balog - desetiminutovka Tomáše Bystrého

Praha, 8.9.2009 13:33, (ROMEA)

Nový úspěšný pořad Desetiminutovka se k návštěvníkům serveru Romea.cz dostává již potřetí. Po Jarmile Balážové a Tereze Zámkové přisedl k moderátorovi Tomáši Bystrému Jan Balog, zástupce ředitele Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách. V sociální oblasti se pohybuje již řadu let, znám je zejména díky svým boxerským schopnostem, které už pár let předává svým žákům v boxerském klubu Palaestra.

VIDEO
Jan Balog - desetiminutovka Tomáše Bystrého

ROMEA TV vám nabízí exkluzivní možnost přes sociální síť Facebook a server Youtube.com položit otázku přímo našim hostům ve studiu.

Jak na to? Pokud máte na počítači webkamerku, můžete svou otázku nahrát a vložit například na Youtube.com. Pokud jste fanoušky ROMEA, o. s. na Facebooku stačí pak vložit odkaz na video ZDE. Své video můžete nahrát i přímo na Facebooku. Pokud Facebook nepoužíváte pošlete nám odkaz na video na náš e-mail romea@romea.cz.

Jako prvního se můžete ptát Davida Beňáka, vedoucího Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Praha 14 a kandidáta ČSSD do Poslanecké sněmovny. Tak neváhejte a využijte jedinečnou možnost zeptat se na co chcete. Vaše otázky odvysíláme přímo v Desetiminutovce.

Přečteno: 2080x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Desetiminutovka, Video, RozhovoryHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo