romea - logo
19. dubna 2021 (pondělí)
svátek má Rostislav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Jan Bendig opouští Česko Slovenskou SuperStar

Bratislava, 7.12.2009 21:14, (ROMEA)

Jan Bendig nepostoupil do dalšího kola hudební soutěže Česko Slovenská SuperStar. "Děkuji porotě, děkuji fanouškům a rodině. Děkuji Bohu, každý den jsem se modlil a děkoval za to, že zde můžu být," řekl po vyřazení Bendig. V soutěži zbývají tři finalisté. Slovensko má ve finále dva zástupce - Dominiku Starou ze slovenského Šamorína a Miroslava Šmajdu z Košic, Česko reprezentuje Martin Chodúr z Ostravy.

VIDEO
Jan Bendig: Cesta Česko Slovenskou SuperStar

Atmosféra v bratislavské Inchebě byla velmi zvláštní, vyřazení Bendiga zřejmě nikdo neočekával. Překvapení neskrývali ani oba moderátoři Leoš Mareš a Adéla Banášová, která dojetím nemohla mluvit. Slzy tekly i po tvářích porotkyně  Marty Jandové. Jediný, kdo se překvapivě smál, byl právě Bendig.

Nedělní kolo Česko Slovenské SuperStar bylo věnováno filmovým melodiím a zněly také písně Michala Davida. Divákům i porotě se líbil výkon Miroslava Šmajdy, který předvedl legendární hit skupiny Queen We Are the Champions/We Will Rock You. Ovace sklidil i Jan Bendig s písní Celine Dionové ze slavného Titaniku My Heart Will Go On. Ostravský talent Martin Chodúr zaujal výkonem patrně nejznámější písně z muzikálu West Side Story Maria. Dominika Stará zpívala píseň Barbry Streisandové Memory.

Porota se dnes v názorech na výkon finalistů rozdělila. Dva její členové se vyslovili pro odchod jediné ženské finalistky, zatímco další dva hodnotili jako nejslabší výkon Šmajdy. V dramatické chvíli řekl, že s odchodem počítá a že se nejvíce těší na autogramiádu v Košicích, odkud pochází.

Bookmakeři tipovali, že soutěž opustí Dominika Stará. U sázkové kanceláře Tipsport na tuto příležitost bylo vsazeno přes 100.000 korun. Tipsport i konkurenční Fortuna shodně vypsaly na její vypadnutí kurz 1,8:1. S velkým náskokem sázkaři preferují vítězství Ostravana Chodúra, který je dlouhodobým favoritem soutěže.

Soutěž má stále vysokou diváckou sledovanost. V Česku ji podle společnosti Mediaresearch v neděli viděly přes dva miliony diváků starších 15 let. Na Slovensku se SuperStar zasloužila o víkendový rekord sledovanosti televize Markíza. Sledovalo ji 1,2 milionu diváků.

Přečteno: 2774x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, SuperstarHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo