romea - logo
17. srpna 2022 (středa)
svátek má Petra

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Lidi prosím Vás, nepodporujte nácky, to už tu jednou bylo…

Praha, 8.1.2008 23:06, (http://banga.blog.idnes.cz)

Národní garda, protestní akce, na kterou si mají na doporučení vzít náckové zbraně…. Město, které dopředu říká, že nedokáže akci zákonnou cestou zakázat, stejně jako nemůže policie či jiné orgány rozpustit „národní gardu“ mrs. Edelmmanové Vám to opravdu přijde normální?

Dnes, když víme, jaká zvěrstva napáchal Adolf Hitler a jeho nohsledi, si neumíme poradit s bandou fanatických nácků, kteří nemají v popisu práce nic jiného, než zlehčovat holocaust, urážet Židy, Romy, cizince? Nevím, na co máme policii. Nevím, na co máme ostatní orgány.

To už to jednou nestačilo? To nestačí, že tito lidé veřejně hlásají, že holocaust nebyl, že Židy pomalu nikdo nevraždil a že Romové umírali v táborech, protože se nemyli? Nestačí, že provokují Židovskou menšinu v den Křišťálové noci? Mimochodem, nezačínali fašisti také národní gardou?

No, asi se čeká na to, až se stane nějaký větší průser, to už tu taky bylo…. Potom se bude teprve něco řešit, jinak to nevidím. Přijde mi postavené na hlavu, že město Plzeň není schopno, po vzoru města hlavního pochod zakázat, stejně jako nechápu, že MVČR toleruje nacistickou stranu, ať už jí nazývá kdo chce, jak chce. Můžou si říkat jakkoliv, ale pokud budou propagovat to, co propagují, budou to pro mne pořád a pořád NÁCKOVÉ.

A propagace nacizmu? Kdyby tyto fanatické organizace neměly podporu, tak neexistují. Neměl i by za co z čeho, ani proč. Jenom že dokud je budou občané, potažmo stát, svojí neschopností podporovat, budou existovat pořád. Při plánovaných pochodech Prahou narazili několikrát náckové na odpor slušných lidí, budou narážet dál? Upřímně doufám, že ano. Doufám, že se MVČR pohne a postaví mimo zákon tyto organizace, které propagují nacizmus, rasizmus a podobné ideové sra**y. Nemají totiž ve slušné společnosti co dělat. Lidé, zastupitelé, politici… rozum do hrsti, přestaňte podporovat nácky, to už vám přijde těch několik desítek let tak dlouho?

Říkám si, co taková babička, která si válku zažila… až kolem oken zase projde národní garda.

PS: Doufám že můj text přebere Národní strana, tak jako to dělá u jiných kolegů.

Přečteno: 1283x
 

Kam dál:

Štítky:  

KomentářHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo