romea - logo
27. listopadu 2021 (sobota)
svátek má Xenie

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Mezi sedmi finalisty soutěže TOP STYL DESIGNER 2012 je módní návrhář Pavel Berky

Brno, 6.12.2011 11:08, (ROMEA)
ilustrační foto

Odborná porota provedla výběr návrhářů pro finále soutěže TOP STYL DESIGNER, které se bude konat při Mezinárodních veletrzích módy STYL a KABO v únoru 2012 na brněnském výstavišti v novém pavilonu P. Odborná porota nominovala 7 finalistů, kteří se utkají o titul TOP STYL DESIGNER pro rok 2012. O postup do finále bojovalo v letošními ročníku 23 přihlášených návrhářů (16 z České republiky, 5 ze Slovenska, 1 z Kanady a 1 z Filipín ).

V této tvrdé konkurenci obstál i jediný romský módní návrhář Pavol Berky, který je v současné chvíli studentem módní tvorby na VŠUP v Praze.

Sám ke svému úspěchu dodává: „Těší mě, že jsem byl vybraný jako jeden z finalistů v soutěži TOP STYLE DESIGNER 2012, ale o to více mám obavu aby se mi vydařilo, když už nic jiného, tak alespoň kvalitně prezentovat, mne jako začínajícího návrháře i ateliér v kterém momentálně studuji. Každopádně se velmi těším, ale čeká mě ještě hodně práce s přípravou."


Soutěž se koná jednou ročně a prestižní titul TOP STYL DESIGNER pro daný rok získá pouze jediný návrhář, který bude reprezentovat svou vítěznou kolekcí design pro daný rok.

Do finále soutěže TOP STYL DESIGNER pro rok 2012 postupují tito návrháři:

  • Pavel Berky, CZ, kolekce: XY
  • Anna Cichá, CZ, kolekce: ETERNAL SEEKERS
  • Barbora Divínová, CZ,  kolekce: ORGANIK
  • Luděk Kellner, CZ,  kolekce: THE WAVE
  • Zuzana Králová, CZ,  kolekce: WHERE EVERYTHING BEGINS
  • Marian "Happy" Andrada, Filipíny, kolekce: TRIANGULAR EVOLUTION
  • Barbora Vartíková, CZ, kolekce: BLACK BIRD

Přehlídky finalistů se budou konat v průběhu únorových veletrhů módy STYL KABO, které se konají v termínu neděle - úterý 12.-14.2.2012 denně vždy ve 13.00 hodin nově v novém pavilonu P.

Slavnostní vyhlášení vítěze pro rok 2012, předání ocenění a finální přehlídka se uskuteční v rámci přehlídky TOP STYL DESIGNER v pondělí 13. 2. 2012 ve 13:00 hodin na brněnském výstavišti v pavilonu P.

bvv.cz, brf
Přečteno: 1608x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo