romea - logo
28. června 2022 (úterý)
svátek má Lubomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Monika Bagárová: Skokan roku v Českém slavíkovi pro mě hodně znamená

Praha, 30.11.2011 10:05, (ROMEA)
ilustrační foto

Sedmnáctiletá Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kterou opustila v šestém finálovém kole, získala o víkendu cenu Skokan roku v Českém slavíkovi. Už jako malá holka si prý nenechala v televizi žádnou hudební soutěž ujít. "Koukala jsem na všechny soutěže, které byly, a sleduju je všechny dodnes," řekla v krátkém rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ mladá brunetka.

Co pro vás znamená vítězství v kategorii Skokan roku?

Určitě hrozně moc. Ještě dřív, než se to zveřejnilo v médiích, jsem byla strašně moc nadšená a mrzí mě, že to nemohlo být tak obrovské překvapení i pro ostatní. Každopádně si toho moc cením.

Když jste byla malá, sledovala jste Slavíka?

Pořád. Já jsem koukala na všechny soutěže, které byly v televizi, sleduju je všechny dodnes. Udělám si vždycky čas. Jsem ráda, že Český slavík je a že se to takhle hezky vyvíjí, objevují se noví talenti.

Na čem teď pracujete?

V nejbližší době budu točit nový videoklip k písničce Hřích, která je na mé desce Shining. Chtěli bychom to stihnout ještě před vánočními svátky.

Zpěvačka Monika Bagárová kromě svých jazzových aktivit hostovala v jazzfunkové kapele Connection, po boku Eriky Fečové si zazpívala ve skupině Navigators a dokonce účinkovala se známým bigbandem B-Side Band.

V pondělí 5. prosince zpěvačka spolu se svou kapelou a hosty Benem Cristovao a Filipem Gondolánem v pražském Jazz Docku představí premiérově podobu svého koncertního repertoáru. Začátek akce ve 21 hodin.

CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE ZDE: Skokan roku Bagárová: Doufám, že mi cena v kariéře pomůže

Týden.cz, fk
Přečteno: 1226x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo