romea - logo
8. března 2021 (pondělí)
svátek má Gabriela

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Monika Bagárová: Skokan roku v Českém slavíkovi pro mě hodně znamená

Praha, 30.11.2011 10:05, (ROMEA)
ilustrační foto

Sedmnáctiletá Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kterou opustila v šestém finálovém kole, získala o víkendu cenu Skokan roku v Českém slavíkovi. Už jako malá holka si prý nenechala v televizi žádnou hudební soutěž ujít. "Koukala jsem na všechny soutěže, které byly, a sleduju je všechny dodnes," řekla v krátkém rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ mladá brunetka.

Co pro vás znamená vítězství v kategorii Skokan roku?

Určitě hrozně moc. Ještě dřív, než se to zveřejnilo v médiích, jsem byla strašně moc nadšená a mrzí mě, že to nemohlo být tak obrovské překvapení i pro ostatní. Každopádně si toho moc cením.

Když jste byla malá, sledovala jste Slavíka?

Pořád. Já jsem koukala na všechny soutěže, které byly v televizi, sleduju je všechny dodnes. Udělám si vždycky čas. Jsem ráda, že Český slavík je a že se to takhle hezky vyvíjí, objevují se noví talenti.

Na čem teď pracujete?

V nejbližší době budu točit nový videoklip k písničce Hřích, která je na mé desce Shining. Chtěli bychom to stihnout ještě před vánočními svátky.

Zpěvačka Monika Bagárová kromě svých jazzových aktivit hostovala v jazzfunkové kapele Connection, po boku Eriky Fečové si zazpívala ve skupině Navigators a dokonce účinkovala se známým bigbandem B-Side Band.

V pondělí 5. prosince zpěvačka spolu se svou kapelou a hosty Benem Cristovao a Filipem Gondolánem v pražském Jazz Docku představí premiérově podobu svého koncertního repertoáru. Začátek akce ve 21 hodin.

CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE ZDE: Skokan roku Bagárová: Doufám, že mi cena v kariéře pomůže

Týden.cz, fk
Přečteno: 1182x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

Pavla Svrčinová a vtip, který sdílela na svém facebookovém profilu. (Koláž: Romea.cz)

Budoucí hlavní hygienička Pavla Svrčinová se omluvila Romům za rasistický vtip

5.3.2021 20:05
Budoucí hlavní hygienička Pavla Svrčinová se omluvila Romům za sdílení rasistického vtipu na svém facebookovém profilu. Svrčinovou kontaktovala s žádostí o vysvětlení vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková. Budoucí hlavní hygienička se podle Válkové v telefonickém rozhovoru za celou věc omluvila a požádala zmocněnkyni o přeposlání její omluvy všem členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny.
 celý článek

František Lízna (FOTO: repro Česká televize)

Umřel páter František Lízna, který se zastával Romů. Je důležité, aby neztratili svůj romipen, říkával

5.3.2021 14:55
Ve čtvrtek večer zemřel katolický kněz a někdejší chartista František Lízna (79). Zprávu o jeho úmrtí zveřejnil jezuita Jan Regner. Lízna byl člověkem se srdcem na dlani, dlouho pomáhal Romům a lidem z okraje společnosti vůbec. Dlouhou poutí se vyléčil z rakoviny, v poslední době si stěžoval na plicní embolii, nakonec podlehl koronaviru.
 celý článek

--ilustrační foto--

videoZÁZNAM VYSÍLÁNÍ: Rozhovor s novým honorárním konzulem Petrem Torákem

5.3.2021 13:53
Záznam živého vysílání rozhovoru s novým honorárním konzulem přímo z místa jeho působiště v Peterborough.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo