romea - logo
27. ledna 2020 (pondělí)
svátek má Ingrid
Loading
rozšířené vyhledávaní

Most zrušil zakázku na úklid Chanova, Tonkostav bude uklízet do konce roku

Most, 14.7.2010 10:20, (ROMEA)

Rada města Most zrušila veřejnou zakázku na zajištění úklidu na sídlišti Chanov a rozhodla se do konce roku 2010 zadat úklid společnosti Tonkostav romského podnikatele Josefa Tonky. Firma se o úklid v Chanově dlouhodobě stará.

Podle informací MF DNES byla zakázka zrušena kvůli pochybení v jejím hodnocení a nejasným podmínkám zadání. Při okamžitém opakování soutěže by úklid v Chanově ustal v půli července, proto se radní rozhodli prodloužit zakázku Tonkostavu a vypsat novou soutěž až na konci roku.

KAM DÁL?
O úklid Chanova se bude soutěžit, sídliště se mění k lepšímu

ryz, MF DNES
Přečteno: 1188x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, ChanovHLAVNÍ ZPRÁVY

Lucie Fuková (FOTO: Archiv Romea.cz)

Lucie Fuková pro Romea.cz: Odcházím z "romské rady" kvůli jejímu fungování a kvůli Heleně Válkové

23.1.2020 9:10
Jak již server Romea.cz informoval radu pro záležitosti romské menšiny včera opustila Lucie Fuková. Po Renatě Kötnerrové je to již druhá členka, která v krátké době z rady odchází na protest proti Heleně Válkové a kvůli samotnému fungování rady. "Rezignuji po zvážení některých negativních procesních aspektů fungování Rady vlády pro záležitosti romské menšiny společně s přesvědčením, že pozice zmocněnce pro lidská práva pro mne představuje především morálně pevný symbol demokratičnosti a politické a názorové integrity," uvedla ve stanovisku zaslaném serveru Romea.cz, které zveřejňujeme v plném znění.
 celý článek

Stanislav Křeček (FOTO: David Sedlecký. Wikimedia Comons)

ČSSD a Okamurova SPD chtějí za ombudsmana Křečka. KDU-ČSL má pochyby o zákonnosti jeho nominace

22.1.2020 10:11
Lidovci mají pochybnosti o změně kandidáta prezidenta Miloše Zemana na pozici ombudsmana. Zeman v době přípravy volby stáhl nominaci vládní zmocněnkyně Heleny Válkové a navrhl na veřejného ochránce práv Stanislava Křečka. Předseda KDU-ČSL Marek Výborný novinářům řekl, že o zákonnosti tohoto kroku má jeho strana pochybnosti a zřejmě se o tom bude jednat ve Sněmovně. Křeček v dolní komoře může počítat s podporu sociálních demokratů a hnutí SPD.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo