romea - logo
26. června 2019 (středa)
svátek má Adriana
Loading
rozšířené vyhledávaní

„Nalaďte“ si TERNO!

Česká republika, 21.6.2007 11:26, (Romano Voďi)

Už je to víc než půl roku od doby, kdy občanské sdružení Romea spustilo pravidelné vysílání televizního pořadu o mladých a nejen pro mladé TERNO. Za tu dobu přineslo řadu reportáží o mladých Romech, kteří jsou nadaní v nejrůznějších oborech. Hostem reportáže se však může stát každý mladý Rom, který svůj volný čas tráví efektivněji než bloumáním po ulicích. „Všechna setkání s lidmi, se kterými jsme doposud natáčeli, pro mě byla vždycky nesmírně obohacující. Každý rozhovor s někým zajímavým je pro mě opravdovým svátkem,“ uvedl moderátor pořadu Tomáš Bystrý. Protože TERNO je o mladých lidech a i samotní tvůrci pořadu ještě studují střední školu, ponese se letní díl v duchu prázdnin. „Na léto plánujeme díl věnovaný letním láskám, prázdninám, dovoleným, ale i brigádám,“ prozradil Tomáš Bystrý. Ještě před tím ale tvůrci pořadu potěší všechny ty, kteří nestihli všechna koncertní vystoupení letošního Khamora. Právě pro ně je určen speciální díl s exkluzivním ohlédnutím za jednotlivými koncerty festivalu Khamoro. Po prázdninách bude na diváky TERNA čekat nejedno překvapení. Velkou změnou bude rozšíření realizačního týmu Tomáše Bystrého a kameramana Ondřeje Šáchy o další moderátorskou tvář. To však není vše. Chcete-li vědět víc, „nalaďte“ si v září www.romea.cz/romeatv.
Přečteno: 1610x
 

Kam dál:

Štítky:  

RV 06/2007, Kultura, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Sivák je jeden z nejtalentovanějších českých kickboxerů, zdroj: Facebook Vašek Sivák

Kickboxer Sivák se příští týden představí na MMA galavečeru v Praze

19.6.2019 15:14
Předloňský juniorský mistr Evropy a nyní už také vítěz v kategorii mužů na mezinárodním mistrovství ČR v kategorii K-1, o kterém se média vyjadřují jako o jednom z největších talentů v této disciplíně v tuzemsku, má na kontě celou řadu vybojovaných vítězství
 celý článek

Nepokoje v Čemodanovce (FOTO: repro Telekanal 360)

Starosta Čemodanovky: 900 Romů bylo donuceno se vystěhovat po konfliktech s Rusy

19.6.2019 12:08
Po nepokojích v ruském regionu Penza, které zřejmě vyvolal konflikt mladistvých ve vsi Čemodanovka, se z regionu přemístilo asi devět set Romů. Uvedl to server The Moscow Times.
 celý článek

Setkání komunitní skupiny (FOTO: Adam Komenda)

Čunkodomky v Chanově nechceme, domy si opravíme sami, navrhují obyvatelé sídliště

19.6.2019 10:39
Jednání se zúčastnilo několik desítek lidí a společně představili alternativní plán k návrhu vedení města postavit na okraji Chanova obytné kontejnery. Místní občané navrhli, že poničené panelové domy opraví sami obyvatelé sídliště.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo