romea - logo
22. ledna 2022 (sobota)
svátek má Slavomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

ODS, ČSSD, KDU-ČSL… všichni jsou si rovni

Praha, 15.10.2008 22:46, (http://banga.blog.idnes.cz)

Opravdu, dostal jsem dojem, že všechny tyto strany a sdružení jsou si rovny. Jak jsem na to přišel? Jak si může být rovna ČSSD například s Dělnickou stranou? Všechny tyto instituce spojuje jediné a to sice volby.. udělají cokoliv, jenom aby si našli svého voliče. Otázkou je, jestli jsou způsoby, které k tomu používají v pořádku, nebo jsou snad trošku "přehnané"?

Paroubek ven!!! Ozývá se teď ze všech stran, stýká se s vrahem, jsou to nejlepší kamarádi! Kdopak že to říká? Ale ne, to je náhodička.. je to ODS. Paroubek měl tu smůlu, že Ďuričkovi hráblo v momentě, kdy křtil svou knihu. Ale co je fakt a nedá se popřít je to, že Paroubek nikoho nezastřelil, prostě měl smůlu, že se to stalo na jeho akci a že jeden vůl měl u sebe pistoli, kterou použil proto, že si to neuměl vyřešit tak nějak po česku, dobře mířenou ranou pěstí, případně půllitrem. Nicméně, dá se to dobře použít, tak hrrr na Paroubka!

Pan ministr Langr si v roce 2000 půjčil dva miliony od svého známého, podnikatele Ivana Kyselého. Na tom by snad nebylo nic divného, kdyby peníze/půjčka nebyly od stejného člověka, p. Kyselého, který chtěl společně s podnikatelem Luďkem Sekyrou koupit největší stavební firmu, Inženýrské a průmyslové stavby (IPS) a za kterého Langer lobboval, přičemž vlastně lobboval i za zájmy kmotra podsvětí Františka Mrázka, který tiše stál v pozadí obchodu. Víc se o tom neví ale hurá!! ČSSD má argument.

Pan Čunek na to jde také dobře, ustál všechny ataky. Přežil peníze ze sociálních dávek, stejně jako ataky jeho bývalé asistentky. Vsadil na již osvědčenou notičku a ve správný čas se vytasil s romskou koncepcí. Jeho raketový nástup do politiky mu Romové už jednou zajistili, tak proč to nezkusit znovu? Je vlastně jedno, co si o p. Čunkovi myslím, toto zvládl bravurně, to se mu nedá upřít.

To Dělnická strana na to jde od lesa. Nejprve vyšle do Litvínova-Janova bandu dvanácti provokatérů, na což bohužel zareagují místní Romové tím, že je vyženou a u toho je počastují rasistickými nadávkami, stejně jako policii.

V tu ránu se z lidí, často útočících na Romy v médiích, veřejně na svém webu a vlastně při každé příležitosti, kdy mohou, stali mučedníci, bojovníci proti cikánům. Fakt, že se jim Romové postavili do cesty je v naprostém pořádku a spíše jsem se divil, že k tomu nedošlo dřív. Způsob jakým se prezentovali už v takovém pořádku nebyl, nechali se vyprovokovat k úplně zbytečným rasistickým výlevům, stačilo nácky pouze vyprovodit.

Mučedníci se následně rozhodnou protestovat, opět v Janově. Video, které stvořili se stává hitem, za pár hodin jej vidělo xxx tisíc lidí. A opět náhodička, protest a následný pochod je plánován na den voleb.. jak je to jenom možné, takových náhod?

Jak je vidět volby spojují všechny, politika i nácka. Všem jde o jediné a to dotáhnout lidi k volbám a to nejlépe s volebním lístkem jejich kandidáta. Je vlastně jedno, která strana používá horší praktiky, spíš bych chtěl říct, že by si měli zasloužit dobře odvedenou prací a ne házením špíny a svinstva na jiné. Ale to se u nás asi nějak nenosí… ta špína je asi jednodušší a v jednoduchosti je síla ne??

KAM DÁL
BLOG autora na iDNES.cz
SPECIÁL VOLBY 2008

Přečteno: 1170x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Volby, 2008HLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo