romea - logo
26. června 2019 (středa)
svátek má Adriana
Loading
rozšířené vyhledávaní

Oslava konce školního roku i v Klubu Pavlač

Brno, 26.6.2007 18:02, (ROMEA/RATOLEST)

Radost ze začínajících prázdnin můžou holky a kluci oslavit spolu s Nízkprahovým klubem Pavlač pro děti a mládež v pátek 29. června od 10 hodin na dvoře před Klubem v ulici Milady Horákové.

Podobnou akci ke konci školního roku organizuje Klub Pavlač jako jeden z programů občanského sdružení RATOLEST BRNO již pátým rokem. Akci ve slavnostním duchu spojená s odměnami za přinesená vysvědčení doplní hry pro děti i jejich rodiče. Nejen pro školáky na závěr akce zatančí soubor MERCI.

Nízkoprahový klub Pavlač nabízí dětem a mladým lidem ve věku od 3 do 18 let možnost pro aktivní trávení volného času, prostor pro vlastní aktivity a také pomoc a podporu při řešení obtížných životních situací. Pracovníci klubu nabízí klientům klubu pomoc například se školními povinnostmi nebo s hledáním brigády. Poradit mohou také v oblasti prevence užívání návykových látek, bezpečného sexu nebo dalšími možnostmi trávení volného času.

Klienti klubu pocházejí většinou ze sociálně a ekonomicky znevýhodněných rodin a žijí v bezprostřední blízkosti klubu a Nízkoprahový klub Pavlač je pro ně často jedinou alternativou k pasivnímu a rizikovému trávení volného času na ulici.

Přečteno: 955x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

Václav Sivák je jeden z nejtalentovanějších českých kickboxerů, zdroj: Facebook Vašek Sivák

Kickboxer Sivák se příští týden představí na MMA galavečeru v Praze

19.6.2019 15:14
Předloňský juniorský mistr Evropy a nyní už také vítěz v kategorii mužů na mezinárodním mistrovství ČR v kategorii K-1, o kterém se média vyjadřují jako o jednom z největších talentů v této disciplíně v tuzemsku, má na kontě celou řadu vybojovaných vítězství
 celý článek

Nepokoje v Čemodanovce (FOTO: repro Telekanal 360)

Starosta Čemodanovky: 900 Romů bylo donuceno se vystěhovat po konfliktech s Rusy

19.6.2019 12:08
Po nepokojích v ruském regionu Penza, které zřejmě vyvolal konflikt mladistvých ve vsi Čemodanovka, se z regionu přemístilo asi devět set Romů. Uvedl to server The Moscow Times.
 celý článek

Setkání komunitní skupiny (FOTO: Adam Komenda)

Čunkodomky v Chanově nechceme, domy si opravíme sami, navrhují obyvatelé sídliště

19.6.2019 10:39
Jednání se zúčastnilo několik desítek lidí a společně představili alternativní plán k návrhu vedení města postavit na okraji Chanova obytné kontejnery. Místní občané navrhli, že poničené panelové domy opraví sami obyvatelé sídliště.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo