romea - logo
19. dubna 2021 (pondělí)
svátek má Rostislav

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Paní Řápková, nedlužíte nám něco?

Praha/Chomutov, 24.11.2009 15:12, (ROMEA)

Paní Řápková dovolte mi se vyjádřit ve věci vašeho titulu. Je-li pochyb o nabytí vašeho titulu zákonnou cestou, považuji to za ostudu pro širokou veřejnost. Mě osobně je zcela lhostejné, jakou cestou jste titul získala, avšak mi nejsou lhostejné vaše výkřiky do prázdna o nevzdělanosti romských občanů. Kolik Čunkovců, Řapkovců bude žít z peněz daňových poplatníků, vířit rozruch, rasovou nenávist, tím mást veřejnost k zakrytí svých vlastních nedostatků, úplatky, pálení ohňů, pochybné tituly, tím se dostat do vysoké politiky. Pani Řápková doufám, že nyní romský občan pochopil, jak se uplatnit, přizpůsobit se. Snad už nyní pochopil, jaký mít žebříček svých hodnot.

Jedinému ještě nerozumím. Co znamená slůvko zákon platí pro každého stejně? Pro dlužníky jste zvolila nekompromisně tvrdý postup: dlužíš - zaplatíš. Jsem zvědav, jaký zákonný postup zvolí tato společnost prokáže-li se neplatnost vašeho titulu. Nechám se překvapit kolik bude stát peněz daňových poplatníků zneužiti titulu, nechám se překvapit zda úřednice, kterou jsme si zvolili, bude ochotna tvrdě zasáhnout, zda bude tak nekompromisní a vyšle vymahače dluhů. Na základě titulu vás občané posuzovali při volbách, věřili v pravdivost vašeho vzdělaní a dle toho jste také pobírala nemalý plat.

Nestala jste se dlužníkem statní kasy? Nedlužíte občanům vysvětleni? Necháme se všichni překvapit, kam až sahá vaše hroší kůže, kolik milionů vysoudíte, kolik ještě romských občanů znechutíte. Dnes se již nedivím, že tu vládne chaos, zmatek a nepořádek, když se na posty dosazuji lidé, kteří si sotva pamatuji na spolužáky a učitele. Ještě dnes si pamatuji jméno své učitelky z první třídy a ani k tomu nepotřebuji platný či neplatný titul.

Ľudovít Botlo
Přečteno: 1448x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Exekuce sociálních dávekHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo