romea - logo
9. srpna 2022 (úterý)
svátek má Roman

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Paušalizace je nesmysl

Praha, 1.2.2009 0:31, (http://banga.blog.idnes.cz)

Jak jednoduché. Zase se projevuje omezenost některých lidí, kteří nepochopili, že pokud je někdo Rom, tak automaticky nezodpovídá za to, co udělal jiný Rom na druhé straně republiky. Vyžeňte tu svoloč!!, hřímá anonymní hrdina v diskusích… a koho tím myslel? Všechny Romy? Ty Romy, kteří se poprali kdesi v Kolíně? Cyrila Kokyho?

Asi se nedožiju dne, kdy nebudu muset při každé podobné situaci číst podobné komentáře, bude to trvat, než dojdeme do situace, kdy mne nebude při každé příležitosti vyhánět někdo z vlastního domova. Školáci se poprali, vyženeme je z republiky!!Hrrr na ně, na ty cikány!!. …

No dobrá, policie školáky dopadla, padlo obvinění, školáci se budou zodpovídat z trestných činů před soudem, tak co by kdo chtěl víc? Proč má vysvětlovat Cyril Koky něco, u čeho nebyl a asi o tom moc neví? Kdo jiný než rodiče má odpovědnost za činnost svých dětí, pokud zrovna nejsou trestně zodpovědní za sebe?

Když jsem byl puberťák, dostal jsem nakládačku od fašistů. Jel jsem zrovna ze studia české televize, kde jsem vystupoval v jednom pořadu a hoši si na mně počkali před barákem. Znal jsem je, byli to místní výrostci, kteří si dovolili jen v případě, že jich bylo pět a oběť byla jedna, jinak si netroufli říct ani a. Moje smůla byla v tom, že jsem byl sám a jich bylo dost na to, aby mne zmlátili, pořezali. Ležel jsem tehdy nějakou dobu před barákem, od krve, zbitý. Nikdo, kdo chodil okolo, se neobtěžoval mi pomoci. Když jsem se tehdy probral, jel jsem vlakem do nejbližší nemocnice, kde mne neošetřili, protože měli zrovna „sklizené nástroje“ a poslali mne do 30 km vzdálené nemocnice, kam jsem cestoval také sám. Protože od zranění uběhlo už několik hodin, museli mi rány zase otevřít, aby mne mohli zašít…. cca půl roku jsem se léčil. Podal jsem trestní oznámení na známého pachatele, protože jsem minimálně 2 z výrostků znal, po roce mi přišel papír, že moje oznámení bylo odloženo.

Měl jsem tehdy svolat celou svojí početnou rodinku a pobít všechny Čechy, na které bychom zrovna narazili? Udělat webové stránky (no dobře, tehdy nebyl ještě web takový jako je dneska) a hřímat něco jako, „Češi mne zmlátili, bijte je do hlav!!“? Zdá se vám to jako nesmysl? No asi zdá, protože to nesmysl je…. na místo toho, abych řval, že jsou Češi fašouni, žiju ve smíšeném manželství, mám krásné polo-snědé děti a to všechno jenom proto, že používám k přemýšlení mozek, nevidím ČERNOBÍLE a světe div se, je mi celkem fajn.

Volám po spravedlivém trestu pro školáky, co dobili jiného školáka a zároveň říkám, že PAUŠALIZACE JE NESMYSL, (je vlastně jedno, jestli k nějaké demonstraci vůbec dojde) který zneužijí skupiny nácků k dalším rasistickým výlevům.

ČTĚTE ČLÁNEK NA BLOGU AUTORA

KAM DÁL?
BLOG autora ne serveru iDNES.cz

Přečteno: 1311x
 

Kam dál:

Štítky:  

KomentářHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo