romea - logo
26. května 2022 (čtvrtek)
svátek má Filip

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Pešík: Lidi jako je Janáčková nikdy nespouštějte z očí a nikdy je nevolte

Praha, 17.3.2008 12:36, (ROMEA)

V souvislosti s žádostí policie o zbavení imunity senátorky Liany Janáčkové redakce serveru Romea.cz obdržela dopis, který senátorce adresoval Milan Pešík, kromě jiného například manažer skupiny Gipsy.cz a dalších populárních interpretů (skupiny Chinaski). Dopis se svolením autora uveřejňujeme v plném znění.

Paní Janáčková,

jako člověk jste mi naprosto lhostejná a je mi zcela jedno jakým způsobem žijete, mluvíte a přemýšlíte.

Bohužel v naší zemi se lidé jako Vy zaobírají i politikou a tam moje lhostejnost končí, neboť hlasy jakýchsi mě neznámých lidí Vás postrčili nejen na místo starostky, ale dokonce až do senátu. A tudíž svou osobou a svým jednáním zasahujete i do života mého a mé rodiny.

Srovnám li si Vaše osobní motto z Vašeho webu s Vašimi citacemi o Romech a zároveň si oba přečteme diskusi pod článkem v nedělních Novinkách (Seznam), kde více jak 1800 lidí oslavuje Lianu Janáčkovou a naprosto pevně ji spojuje s projevy nacismu, pak je mi velmi smutno. Smutno a stydno nad tím, že v českém Senátu sedí taková lidská kreatura. Neurážím Vás, jen objektivně hodnotím co jste odstartovala a jak byste asi dopadla v zemi, kde panuje skutečná morálka a demokracie.

Sleduji Vaši politickou cestu a vím, že limity Vaší morálky ji neukončí. Svým dětem ale vždy řeknu: Lidi jako je Janáčková nikdy nespouštějte z očí a nikdy je nevolte.

Pokud v tomto sdělení najdete cokoli trestného, ochotně ponesu následky.

Běloch Ing. Milan Pešík

Milan Pešík
Přečteno: 3329x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Liana JanáčkováHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo