romea - logo
17. srpna 2022 (středa)
svátek má Petra

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Pojedeme tam všichni a rozbijeme si huby, ne?

Praha, 27.11.2007 22:04, (http://banga.blog.idnes.cz)

Tak a je to vyřešené, Romové dělají rámus, pozveme si nácky a bude klid. Je mi úplně jasné, že toto super řešení chválí hodně lidu. No jo, ale já tomu tak trošku říkám vyhrožování nebo se mi to alespoň zdá. Pokouším se si představit, jaké že by to bylo, kdybych podobný problém řešil já i když riskuji kritiku a kritiku a kritiku….

Budu mít souseda, se kterým prostě nevyjdu, je jedno, jestli se mi prostě jenom nelíbí, nebo si navzájem něco děláme. Spory půjdou tak daleko, že si budu stěžovat na MÚ a soused dostane nějakou tu pokutičku. Třeba bude soused opravdu degeš (nepřizpůsobivé hovado) a já budu v právu, stejně se práva nedovolám. Budu si tak hlasitě stěžovat, že na návštěvu přijedou bratranci z celé republiky a ze Slovenska… mám jich dost. A najednou se situace otočí, soused zmlkne, hluk ustane a já nebudu mít potíže. To že jsem souseda také mírně popichoval, to už nikde říkat nebudu, protože to není důležité, prostě je to hovado tak co s ním. Bratranci vyvolají pocit, že by mohl někdo dostat po hubě, pokud nedá pokoj a tím se vše vyřeší. Přijde Vám to logické?

ČTĚTE TAKÉ:
Muž z Ivanovic, jenž držel hladovku kvůli Romům, ji opět přerušil

Mně ne… pokud nedokáže pomoci policie a je mi jedno, jestli je městská nebo státní, tak má zasáhnout úřad. Pokud jsou sousedi opravdu degeša, tak ať jdou bydlet na pole, tam si můžou vyřvávat až do halelujah, dokud si nebudou na úřadech stěžovat srnky. Ale aby občanské soužití řešili náckové? Tak to už je na mně moc, je to totiž to samé, jako kdyby na podporu Romských sousedů dojeli Romové z celé republiky.

To se fakt můžeme jít zakopat, je to totiž řešení na houby, pokud se nebudeme moci na ničem domluvit jako lidi, protože ať mi všichni prominou, pokud mi přijedou bratranci vyvolávat strach v baráku, budu stejné hovado, jako soused, co problémy způsobil. Potom můžu jít bydlet taky na pole….. pokud mám nějaký problém se sousedem, vyřeším si to s ním sám. Uznávám, že by mi ve sporu o syna taky pomohlo, kdyby se před barákem bývalé prošlo pár mých bratranců, ale nevysloužil bych si tím obvinění minimálně z vydírání?

DALŠÍ KOMENTÁŘE PATRIKA BANGY ČTĚTE NA
http://banga.blog.idnes.cz

Zkrátím to.... Nechci a nebudu se zastávat lidí, co dělají bordel tam kde žijí, pokud se nedokážou chovat slušně, ať jdou na pole. Ale aby tyto problémy řešili náckové, mi přijde stejně pitomé, jako to že ti lidé dělají bordel. Na co si platíme policii, to potom nevím… ani na co máme zastupitele, pokud si nedokážou udělat pořádek.

No nic, asi bude nejlepší, když se budeme chovat jako opice a pojedeme si pořádně rozbít pusy…. Bude veselo, media budou mít o čem psát, vyřešíme všechny problémy… ať vyhraje ten silnější.

Přečteno: 1382x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Malovec



HLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky







..
romea - logo