romea - logo
26. května 2022 (čtvrtek)
svátek má Filip

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Speciální díl Terna putuje k vám!

Praha, 11.7.2007 15:46, (ROMEA)

Čtvrtý, tentokrát speciální, díl oblíbeného pořadu s názvem Terno je tady! Protentokrát se tvůrci pořadu podívali pod pokličku mezinárodního romského festivalu Khamoro, jenž proběhl koncem května a začátkem června v hlavním městě Praze pod záštitou předsedy vlády Mirka Topolánka.

VIDEO
Terno speciál - Khamoro 2007

„Letošní již devátý ročník Khamora byl ostatně jako každé ročníky velmi vydařený. Proto jsme se rozhodli podělit se o atmosféru, která během festivalu panovala, také s diváky první internetové romské televize v ČR. A protože TERNO je o mladých a na Khamoru vystupovali mladí lidé, moderování jednotlivých večerů se ujali také někteří studenti mediálního kurzu, který organizuje naše sdružení Romea, rozhodli jsme se věnovat speciální vydání TERNA právě Khamoru,“ říká moderátor pořadu Tomáš Bystrý.

Čtvrtý díl Vás zavede do pražské Reduty, kde se v rámci Khamora konaly jazzové koncerty romských kapel, dále na tradiční defilé v centru Prahy, kde se představily všechny skupiny, jež vystupovaly na koncertech tradiční romské hudby, na workshop temperamentního flamenca, které vyučovali profesionální tanečníci, a také na závěrečný galakoncert, jenž se konal v Kongresovém centru. Zkrátka diváci se mají na co těšit…

Přečteno: 1168x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Akce, KulturaHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo