romea - logo
13. listopadu 2019 (středa)
svátek má Tibor
Loading
rozšířené vyhledávaní

Talent La Sophia - pro děti dětských domovů a děti ze sociálně znevýhodněných rodin

Praha, 18.3.2009 12:17, (ROMEA)

Ve dnech 25.4. - 26.4.2009 se v pražském divadle Blaník uskuteční první kolo projektu Talent La Sophia. Této hudební soutěže se mohou zúčastnit mimořádně hudebně nadané děti dětských domovů z celé ČR a děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Odborná porota vybere ta nejlepší vystoupení, která děti zopakují v průběhu finálového koncertního večera dne 16.5.2008.

Vítězové si odnesou hodnotné ceny, mj. zahraniční studijní pobyt v Londýně a nebo hudební přehrávače.

Více informací naleznete na stránkách občanského sdružení La Sophia jehož zakladatelkou je Yvetta Blanarovičová. La Sophia se téměř deset let snaží pomáhat opuštěním dětem.

Přečteno: 1233x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Děti, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Ilustrační foto (FOTO: Pixabay)

Vláda zaujala neutrální stanovisko k návrhu odškodnění protiprávně sterilizovaných žen

31.10.2019 16:00
Skupina poslanců ČSSD, ANO, TOP 09 a KDU-ČSL v čele s Helenou Válkovou, vládní zmocněnkyní pro lidská práva, přišla s návrhem odškodnit protiprávně sterilizované ženy. Vláda, na včerejším jednání, k tomuto návrhu zaujala neutrální stanovisko. Jednorázové finanční odškodnění 300 tisíc korun by měla podle návrhu doputovat až ke čtyřem stovkám protiprávně sterilizovaných žen.
 celý článek

Nenávistné příspěvky na Facebooku (koláž: Romea.cz)

videoPŘÍMÝ PŘENOS: Mezinárodní konference Anticikanismus a nenávistné projevy v online prostředí

29.10.2019 12:35
V Praze se uskutečnila Výroční konference INACH 2019. Proběhla 30. října v hotelu Belvedere. Tématem konference byl anticikanismus a nenávistné projevy v online prostředí. Pořadatelem akce byla organizace INACH ve spolupráci s ROMEA o. p. s. První romská internetová televize ROMEA TV odvysílala z konference přímý přenos.
 celý článek

Václav Sivák (FOTO: Facebook Václava Siváka)

videoPřepište dějiny! Historický úspěch! Václav Sivák se stal mistrem světa v Kickboxu!

26.10.2019 12:32
Václav Sivák získal zlatou medaili na mistrovství světa v Kickboxu v Sarajevu. Ve včerejším finálovém duelu porazil borce z Kazachstánu a stal se tak historicky prvním mistrem světa v Kickboxu z České republiky.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo