romea - logo
24. února 2020 (pondělí)
svátek má Matěj
Loading
rozšířené vyhledávaní

Talent La Sophia - pro děti dětských domovů a děti ze sociálně znevýhodněných rodin

Praha, 18.3.2009 12:17, (ROMEA)

Ve dnech 25.4. - 26.4.2009 se v pražském divadle Blaník uskuteční první kolo projektu Talent La Sophia. Této hudební soutěže se mohou zúčastnit mimořádně hudebně nadané děti dětských domovů z celé ČR a děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Odborná porota vybere ta nejlepší vystoupení, která děti zopakují v průběhu finálového koncertního večera dne 16.5.2008.

Vítězové si odnesou hodnotné ceny, mj. zahraniční studijní pobyt v Londýně a nebo hudební přehrávače.

Více informací naleznete na stránkách občanského sdružení La Sophia jehož zakladatelkou je Yvetta Blanarovičová. La Sophia se téměř deset let snaží pomáhat opuštěním dětem.

Přečteno: 1237x
 

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, Děti, SoutěžHLAVNÍ ZPRÁVY

Střelba v německém Hanau (20. 2. 2020)

videoStřelba v Hanau se vyšetřuje jako možný terorismus. Útočil rasista, xenofob a odpůrce migrace

20.2.2020 11:14
Německé nejvyšší státní zastupitelství vyšetřuje středeční střelbu v Hanau s podezřením na terorismus. Podle agentury DPA to dnes řekl ministr vnitra spolkové země Hesensko Peter Beuth, kde se tragédie stala. Podle Beutha měl střelec xenofobní sklony.
 celý článek

Policie v Brně zasáhla 20. 2. 2020 proti odpůrcům nově zvoleného Veřejného ochránce práv Stanislava Křečka (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec, Romea.cz))

videoOdpůrci nového ombudsmana Stanislava Křečka zablokovali vstup do úřadu, zasáhla proti nim policie a sedm jich zadržela

20.2.2020 10:13
Novému ochránci práv Stanislavu Křečkovi se dnes pokusili jeho odpůrci zabránit ve vstupu do úřadu ombudsmana v Brně. Neuposlechli výzvu zástupců městské části ani policie, aby vchod do budovy neblokovali. Policie zadržela podle posledních informací sedm lidí a vchod uvolnila. Křeček se tak asi po deseti minutách čekání před budovou dostal do úřadu. V kanceláři mu agendu předala jeho předchůdkyně Anna Šabatová.
 celý článek

Viktor Orbán (FOTO: European People's Party - EPP, Flickr.com)

Orbán vyhlásil referendum o tom, zda má odškodnit romské rodiny, jejichž děti se vzdělávaly v segregovaném prostředí

19.2.2020 16:05
Premiér maďarské vlády Viktor Orbán vyhlásil referendum o tom, zda má odškodnit romské rodiny, jejichž děti strávily celou školní docházku v segregované škole.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo