romea - logo
30. července 2014 (středa)
svátek má Bořivoj
romano vodi - předplatné
Loading
rozšířené vyhledávaní

V Karviné začíná romský festival

Karviná, 25.6.2007 15:43, (Romea)HLAVNÍ ZPRÁVY

Jedna z ostravských ubytoven v Cihelní ulici. Foto: František Kostlán

Social Watch kritizuje ČR za ubytovny či protiromské protesty

Praha, 30.7.2014 10:35, (ROMEA)
Za přibývání předražených a nevyhovujících ubytoven pro lidi v tísni a pokračující protiromské demonstrace kritizuje Česko ve své výroční zprávě za loňský rok mezinárodní koalice Social Watch.
 celý článek

Náměstkyně primátora města Most Hana Jeníčková (Koláž: Romea.cz)

Náměstkyně primátora: Není pravda, že město Most odpustilo Chanovským dluhy, dlužníci zůstávají dlužníky

Most/Chanov, 30.7.2014 10:28, (ROMEA)
V médiích a na sociálních sítích se šíří další zkreslená informace. Tentokrát o tom, že město Most odpustilo dlužníkům ze sídliště Chanov dluhy. „Není to pravda,“ odmítá tuto zkreslenou interpretaci skutečnosti náměstkyně primátora Hana Jeníčková.
 celý článek

Jubilejní 20. ročník mezinárodní folklórního festivalu Romská píseň se konal v sobotu 26. 7. 2014 v malebném prostředí Beskyd tradičně v areálu Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v Rožnově pod Radhoštěm (FOTO: Marek Štěpán)

Jubilejní 20. ročník festivalu Romská píseň proběhl v Rožnově pod Radhošťem

Rožnov pod Radhošťem, 30.7.2014 0:38, (ROMEA)
Mezinárodní folklórní festival Romská píseň se konal v sobotu 26. 7. 2014 v malebném prostředí Beskyd tradičně v areálu Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v Rožnově pod Radhoštěm. Festival uspořádala již po dvacáté Demokratická aliance Romů ČR z Valašského Meziříčí a moderovala ho Zuzana Vašková. Motto festivalu pro letošní rok bylo Člověk člověku - Manuš manušeske.
 celý článek

Diskuse:

Každý diskutující musí dodržovat PRAVIDLA DISKUZE SERVERU Romea.cz. Moderátoři serveru Romea.cz si vyhrazují právo bez předchozího upozornění skrýt nevhodné příspěvky z diskuse na Romea.cz. Ty pak budou viditelné jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení pravidel mohou moderátoři zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Romea.cz ostatním uživatelům.

Další články z rubrikyRomano voďi

Romano voďi 12/2013

..
romea - logo