romea - logo
20. dubna 2018 (pátek)
svátek má Marcela
Loading
rozšířené vyhledávaní

Ve východoslovenské Lomňičce uhořela matka se čtyřmi dětmi

Lomňička (Slovensko), 15.3.2011 14:12, (ROMEA)

V noci z neděle na pondělí uhořela ve východoslovenské obci Lomnička matka se čtyřmi malými dětmi. Mezi nimi byl také necelý týden starý novorozenec. Otec dětí bojuje v košické nemocnici o život, jelikož při požáru utrpěl popáleniny třetího stupně na 63 procentech těla. Příčina požáru není doposud potvrzená. Důkazy zatím nasvědčují rozšíření ohně z kamen na tuhé palivo. Ten potom zachvátil celý dům.

Požár se přivolaní záchranáři snažili uhasit přes čtyři a půl hodiny. Když po jeho spacifikaci vešli do torza domu, našli už jen zuhelnatělá těla obětí.

Babička dětských obětí požáru pro slovenský zpravodajský server korzar.sk uvedla: "Keď som sa to dozvedela, odpadla som. Viera prišla iba v piatok z pôrodnice, malému Kevinovi chceli robiť krstiny."

K tragické události došlo v těsné blízkosti domu, který před rokem čekal podobný osud. Při loňském požáru zahynula dvouletá dívka.

lh, korzar.sk, rpa.sk
Přečteno: 1173x

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

ZahraničníHLAVNÍ ZPRÁVY

ROMEA spustila kampaň MÁM SEN! I HAVE A DREAM! na podporu romských studentů (Foto: koláž Romea.cz)

ROMEA přijala velkou výzvu. Spustila novou kampaň MÁM SEN! I HAVE A DREAM! na podporu romských studentů

19.4.2018 12:12
Organizace ROMEA spustila ve spolupráci s nadací Bader Philanthropies další kampaň na podporu studentů v rámci Stipendijního programu pro romské středoškoláky a studenty vyšších odborných a vysokých škol. Kampaň nese název MÁM SEN! I HAVE A DREAM! a jasně odkazuje na silný vzkaz bojovníka za lidská práva a klíčového představitele hnutí za zrovnoprávnění Afroameričanů Martina Luthera Kinga.
 celý článek

U Krajského soudu v Ústí nad Labem probíhalo 4. 4. 2018 hlavní líčení v případu sedmatřicetiletého Petra Bendy, který čelí obžalobě z loňské vraždy Roma na sídlišti v Chomutově. (FOTO: František Bikár, Romea.cz)

Přítelkyně zastřeleného Roma: Radek žil dobrý život a jeho život měl velkou cenu. Všechny naše plány se zhroutily

16.4.2018 10:53
Ústecký krajský soud začal na začátku dubna projednávat loňskou vraždu na sídlišti v Chomutově. Radka Š. tam třinácti ranami zastřelil Petr Benda, kterému hrozí až 20 let vězení. Zpravodajský server Romea.cz zveřejňuje vyjádření přítelkyně zastřeleného Radka.
 celý článek

V úterý 10. 4. 2018 došlo k napadení policejní hlídky v Krupce. (FOTO: repro Youtube.com)

videoPolicie: V Krupce na policejní hlídku neútočila skupina Romů ani po ní neházeli kameny, jak tvrdila některé média

13.4.2018 16:22
Policie obvinila dva muže v souvislosti s napadením policejní hlídky v Krupce na Teplicku. Informoval o tom dnes teplický policejní mluvčí Daniel Vítek, který zároveň uvedl, že nic nenasvědčuje tomu, že by se do fyzického napadání policistů zapojily další osoby. Dvoučlenná hlídka byla napadena v době vyšetřování dopravní nehody. Čtyřiapadesátiletému obviněnému, který je ve vazbě, hrozí čtyři roky vězení, sedmnáctiletému mladíkovi pak dvouletý trest. Nepotvrdila se tak tvrzení některých médií, že v Krupce na policisty útočilo 30 Romů, což vyvrátilo i video, které se objevilo na internetu.
 celý článek

Diskuse:

Každý diskutující musí dodržovat PRAVIDLA DISKUZE SERVERU Romea.cz. Moderátoři serveru Romea.cz si vyhrazují právo bez předchozího upozornění odstranit nevhodné příspěvky z diskuse na Romea.cz. Při opakovaném porušení pravidel mohou moderátoři diskutéra zablokovat.

 

Další články z rubriky..
romea - logo