romea - logo
24. října 2017 (úterý)
svátek má Nina
Zprávy e-mailem - Nemáte čas číst naše zprávy každý den? Nechte si posílat souhrn toho nejdůležitějšího tak často, jak  chcete Vy.
Loading
rozšířené vyhledávaní

Ve východoslovenské Lomňičce uhořela matka se čtyřmi dětmi

Lomňička (Slovensko), 15.3.2011 14:12, (ROMEA)

V noci z neděle na pondělí uhořela ve východoslovenské obci Lomnička matka se čtyřmi malými dětmi. Mezi nimi byl také necelý týden starý novorozenec. Otec dětí bojuje v košické nemocnici o život, jelikož při požáru utrpěl popáleniny třetího stupně na 63 procentech těla. Příčina požáru není doposud potvrzená. Důkazy zatím nasvědčují rozšíření ohně z kamen na tuhé palivo. Ten potom zachvátil celý dům.

Požár se přivolaní záchranáři snažili uhasit přes čtyři a půl hodiny. Když po jeho spacifikaci vešli do torza domu, našli už jen zuhelnatělá těla obětí.

Babička dětských obětí požáru pro slovenský zpravodajský server korzar.sk uvedla: "Keď som sa to dozvedela, odpadla som. Viera prišla iba v piatok z pôrodnice, malému Kevinovi chceli robiť krstiny."

K tragické události došlo v těsné blízkosti domu, který před rokem čekal podobný osud. Při loňském požáru zahynula dvouletá dívka.

lh, korzar.sk, rpa.sk
Přečteno: 1162x

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

ZahraničníHLAVNÍ ZPRÁVY

Vepřín v Letech u Písku - 24. 6. 2017 (FOTO: František Bikár, Romea.cz)

videoODTAJNĚNO: Za odkup vepřína v Letech stát zaplatí zhruba 450 milionů korun

23.10.2017 15:27
Za odkoupení vepřína v Letech na Písecku, který stojí na místě bývalého koncentračního tábora pro Romy, stát zaplatí zhruba 450 milionů včetně daně z přidané hodnoty. Smlouvu o odkupu dnes odtajnila vláda. Koupi schválila už v srpnu. Smlouva s firmou AGPI, která vepřín provozuje, by měla být podepsána v nejbližší době, řekl po jednání vlády ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL).
 celý článek

Koláž: Romea.cz

Univerzita Karlova vydala online výklad pravidel romského pravopisu

23.10.2017 11:32
Univerzita Karlova vydala online výklad pravidel romského pravopisu.
 celý článek

Vojtěch Lavička

Vojtěch Lavička: Volby 2017, pro Romy jen špatné zprávy

23.10.2017 10:50
Volby do Poslanecké sněmovny ČR máme za sebou, a tak je na čase rekapitulovat a hodnotit. Jak jistě dobře víte, ANO volby vyhrálo, což není žádným překvapením. Přestože jeho vítězství politologové hodnotili jako nečekaně drtivé, já ho takto výrazné očekával. V České republice totiž byly volby vždy o vůdcích jednotlivých politických stran, volební programy nejsou pro voliče zásadní. A v tomto ohledu na Andreje Babiše nikdo nemá. Je „lidovější“ než Zeman, „statečnější“ než Kalousek, „pragmatičtější“ než Klaus atd. Zkrátka je pro lidi „nej“. A to dle výsledků voleb ve všech krajích republiky.
 celý článek

Diskuse:

Každý diskutující musí dodržovat PRAVIDLA DISKUZE SERVERU Romea.cz. Moderátoři serveru Romea.cz si vyhrazují právo bez předchozího upozornění odstranit nevhodné příspěvky z diskuse na Romea.cz. Při opakovaném porušení pravidel mohou moderátoři diskutéra zablokovat.

Další články z rubriky..
romea - logo