romea - logo
22. ledna 2018 (pondělí)
svátek má Slavomír
Zprávy e-mailem - Nemáte čas číst naše zprávy každý den? Nechte si posílat souhrn toho nejdůležitějšího tak často, jak  chcete Vy.
Loading
rozšířené vyhledávaní

Ve východoslovenské Lomňičce uhořela matka se čtyřmi dětmi

Lomňička (Slovensko), 15.3.2011 14:12, (ROMEA)

 
V noci z neděle na pondělí uhořela ve východoslovenské obci Lomnička matka se čtyřmi malými dětmi. Mezi nimi byl také necelý týden starý novorozenec. Otec dětí bojuje v košické nemocnici o život, jelikož při požáru utrpěl popáleniny třetího stupně na 63 procentech těla. Příčina požáru není doposud potvrzená. Důkazy zatím nasvědčují rozšíření ohně z kamen na tuhé palivo. Ten potom zachvátil celý dům.

Požár se přivolaní záchranáři snažili uhasit přes čtyři a půl hodiny. Když po jeho spacifikaci vešli do torza domu, našli už jen zuhelnatělá těla obětí.

Babička dětských obětí požáru pro slovenský zpravodajský server korzar.sk uvedla: "Keď som sa to dozvedela, odpadla som. Viera prišla iba v piatok z pôrodnice, malému Kevinovi chceli robiť krstiny."

K tragické události došlo v těsné blízkosti domu, který před rokem čekal podobný osud. Při loňském požáru zahynula dvouletá dívka.

lh, korzar.sk, rpa.sk
Přečteno: 1164x

Nepřehlédněte:

Kam dál:

Štítky:  

ZahraničníHLAVNÍ ZPRÁVY

--ilustrační foto--

VIDEO: Server Romea.cz vyzpovídal napadeného chlapce, jeho matku a svědka incidentu v ústecké MHD

18.1.2018 13:55
Pracovníci serveru Romea.cz hovořili s chlapcem, kterého chtěla revizorka ústeckého dopravního podniku minulý týden násilím vyhodit z ranního spoje do školy. Prostor dostala také matka chlapce a mladík, který incident natočil na telefon. 
 celý článek

Ilustrační FOTO

Policie k případu úmrtí malé Janičky v Sheffieldu: Neexistují žádné podezřelé okolnosti její smrti

12.1.2018 14:45
Podle policejního velitelství v South Yorkshire, které vyšetřuje smrt malé Janičky v Sheffieldu, neexistují žádné podezřelé okolnosti její smrti. Vyplývá to z vyjádření pro server Romea.cz k případu, který mezi Romy na sociálních sítí vyvolal bouřlivou diskuzi.
 celý článek

Revizorka 11. 1. 2018 vyhodila z autobusu romské děti jedoucí do školy do Trmic. Vadilo jí, že měly na zádech batohy (FOTO: Repro Facebook, koláž: Romea.cz)

videoÚstecký dopravní podnik stojí za svou revizorkou, která vyhodila romské děti z autobusu. Uznává ale, že neměla chlapce chytit za ruku

12.1.2018 14:20
Dopravní podnik města Ústí nad Labem uznává (DPMUL), že revizorka v rámci svých pravomocí chlapce neměla chytit za ruku. Vzhledem k tomu, že chlapec měl být k ženě vulgární a měl si odmítnout sundat batoh ze zad, stojí ale dopravní podnik za svou zaměstnankyní. DPMUL to uvádí v dnes zveřejněné tiskové zprávě. Incident se odehrál včera ráno během cesty školáků do trmické základní školy.
 celý článek

Diskuse:

Každý diskutující musí dodržovat PRAVIDLA DISKUZE SERVERU Romea.cz. Moderátoři serveru Romea.cz si vyhrazují právo bez předchozího upozornění odstranit nevhodné příspěvky z diskuse na Romea.cz. Při opakovaném porušení pravidel mohou moderátoři diskutéra zablokovat.

Další články z rubriky..
romea - logo