romea - logo
22. ledna 2022 (sobota)
svátek má Slavomír

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Vejdete se mi na záda pí. předsedkyně?

Praha, 6.8.2008 9:43, (http://banga.blog.idnes.cz)

Aby jste nespadla, to by mne totiž mrzelo, fakt. Národní strana, uskupení lidí s rasistickými názory (omluvte mne prosím, dočasně nebudu používat to správné slovo...), deroucí se do podvědomí lidí pouze tím, že útočí na Romy, cizince… Radikální nacionalistická strana, co zatočí s cikány. Čas od času nějaká ta hláška o tom, co že jsou to Romové za špíny, mediální kolečko, trestní oznámení… a hele ho, že by preference? BINGO!!! No a ti, co proti nim veřejně vystupují, jim vlastně částečně pomáhají… novináři, blogeři, aktivisté… naposled jsem jim nastavil záda já a ostře také Ivan Veselý.

Nakonec jsem se dozvěděl, že na mne tato instituce podala trestní oznámení. Nevěděl jsem v první moment, jestli se mám smát, nebo brečet. Nakonec jsem dostal silné nutkání, vrátila se mi touha, dostal jsem absťák….a dal jsem si hned jedno… PIKAO. Nestačilo mi, dorazil jsem se Jesenkou.

S pocitem totálně vyprázdněné tuby od sladkých, umělých dobrot, sprostě ukradených dětem (za což by mne měli žalovat), jsem se podíval na web národní strany. Ouha… další kliknutí na jejich píp, píp web, další plus. Narazil jsem na cosi, jako pokus o zesměšnění mojí rodiny. Nad dveřmi pověšený nápis „bilím vstup zakaz“… a cosi jako bangovci vědí, jak oslovit hosty. No dobrá… tito lidé, v překladu píp píp, by asi měli zajít někam na oční, případně tam, kam jsem doporučoval v posledním blogu. Věděli by totiž, že zvládám češtinu natolik, že bych snad podobnou ultra hrubku nespáchal J. Zjevně jim ležím v žaludku, stejně jako můj brácha, nakonec, je to jenom dobře, že jsme pro rasisty trnem v oku. Jsme totiž důkazem, že nejsme jen to, za co nás vydávají. Stejně tak jim zjevně leží v žaludku kdokoliv, kdo proti nim vystupuje. Například Zdeněk Ryšavý, Lenka Kučerová nebo Ivan Veselý o Věře a Františkovi raději nemluvím.

Asi jsem je urazil, nevím jistě, jestli tím, že jsem napsal, že jsou to fašouni nebo doporučením repatriace do psychiatrické léčebny v Praze-Bohnicích. Mají totiž pocit, že jsme asi úplní blbci, všichni. Že nejsme schopní rozeznat podobenství mezi jejich výroky typu „konečné řešení cikánské otázky“ s Hitlerovskou rétorikou. Každý, kdo je jen trošku normální, tak musí pochopit, že nejde o nic jiného, než o skrytou výhružku. Stejný případ je takzvaná národní garda, opět nejde o nic jiného než o vyhrožování. Vyhrožují naším dětem před školou, vyhrožují nám „konečným řešením“ a můžou tomu říkat, jak chtějí (haha dobrovolné přemístění do Indie… vtipálci).

Ale je to v pořádku…. krčí rameny odpovědní lidé. Co bude dál, budete nás střílet? A koho potom? Židy? Postižené? Cizince?

Trvám na tom, že tato strana, prošpikovaná lidmi s neonacistickou minulostí, jako například spoluzakladatel Národní strany Jan Skácel, kandidát NS v parlamentních volbách, by měla být postavena mimo zákon. A jestli jde o to, že podle MÉHO názoru jsou tito lidé fašisti, tak na tom trvám a jsem ochotný kvůli tomu čekat další trestní oznámení.

KAM DÁL
BLOG autora na iDNES.cz
Národní strana pošlápává zákony ČR
A ještě pořád bude někdo tvrdit, že to nejsou náckové?
SPECIÁL: Výběr článků týkající se Národní strany

Přečteno: 1297x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, Národní strana, Národní garda, ExtremismusHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo