romea - logo
7. prosince 2021 (úterý)
svátek má Ambrož

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

Velikánovi českého anticiganismu Ottovi Chaloupkovi hrozí stíhání za korupci. Rozhodně proti tomu protestujeme

Praha, 23.4.2012 14:05, (ROMEA)
Otto Chaloupka, Věci veřejné

Otto Chaloupka je všestranný borec, kterého hned tak něco nezaskočí. Za svůj dosud nestarý život toho stihl opravdu hodně. Stal se poslancem navýsost důvěryhodné strany Věci veřejné, stal se neoficiálním mluvčím českého klubu anticiganistů, a konečně se stal podezřelým z korupce. Zatímco být členem politické strany a být podezřelý z korupce je u politiků normální, běžná věc, anticiganistou se každý z nich nestává. Této kariérní pozice dosáhnou pouze velmi vyspělí jedinci.

O Chaloupkově spojení s korupcí informují již nějakou dobu média, o jeho anticiganismu zatím jen jeden bulvární server, který vede dlouhodobě protiromskou kampaň za pomoci zcela smyšlených zpráv. Ten server se nazývá Parlamentní listy, rozhovor s Chaloupkou ovšem patří k několika málo článkům, které si redakce nevymyslela. Důkaz: Chaloupka jej umístil na svůj web. Ukázky, zde červeným písmem, jak se u lidí s bolševickým způsobem uvažování sluší, jsme převzali právě z onoho autentického rozhovoru. 

ÚOOZ: Vydejte nám Chaloupku

Útvar odhalování korupce a finanční kriminality požádal v Poslanecké sněmovně o vydání poslance Věcí veřejných Otty Chaloupky k trestnímu stíhání. Policie chce Chaloupku stíhat za zločin přijetí úplatku.

Otto Chaloupka řeší parazity:
Romští předáci by se v první řadě měli začít nějak slušně živit. To jsou stejní paraziti na romské komunitě jako je romská komunita parazitem na většinové společnosti.

O žádosti informovala kancelář předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové (ODS) s tím, že žádost protikorupční policie dorazila v pátek. Němcová řekla, že žádost souvisí s obviněným ze strany Chaloupkova bývalého asistenta Vratislava Vařejky. Ten tvrdí, že politikovi musel vracet část svého asistentského platu. Úkony trestního řízení byly zahájeny před rokem. 

Otto Chaloupka řeší bezpečnost:
Jestli mě přepadne třináctiletý Cigán s dýkou v ruce, tak já mám právo mu třeba ustřelit hlavu. Protože nikdo nemůže posoudit, jak jsem na tom fyzicky já a jak je na tom on. Navíc v takové chvilce se to těžko posuzuje. Když mě někdo napadne, tak já mám právo mu ustřelit palici, protože nevím, jestli on ji tou kudlou nechce uříznout zase třeba mě. A je jedno, jestli je to běloch, nebo Indián.

Informaci potvrdil i mluvčí protikorupční policie. "Požádali jsme o vydání k trestnímu stíhání jednoho poslance za Věci veřejné pro podezření z trestného činu přijetí úplatku. Tato věc se týká trestního oznámení, které na pana poslance podal v minulosti jeho asistent," řekl Jaroslav Ibehej.

Otto Chaloupka řeší zaměstnávání:
Nepracuješ? Nemáš nárok. Začneš krást? Hop do vězení. Slyšel jsem názor, že když jim sebereme dávky, tak budou páchat ještě větší kriminalitu. Ne, něco uděláš a prostě budeš sedět a příště si to rozmyslíš. Do revoluce taky existovala povinnost pracovat. Cigáni museli makat. Dostali lopatu, někteří se o ni sice jen opírali, ale někde museli být po pracovní dobu a aspoň předstírat, že pracují. Dneska nemusí pracovat, pořád si jenom stěžují, roste vlna fyzického násilí vůči většinové společnosti a my jim pořád ustupujeme. Na co čekáme? Až nás začnou beztrestně na ulicích sekat mačetama a krást důchodcům peněženky a podobně?

Obvinění Vratislava Vařejky, podnikatele z Hodonína, který se na stránkách VV představuje jako čekatel na členství ve VV, se na veřejnost dostalo před rokem. Tehdy Česká televize zveřejnila nahrávku pořízenou Vařejkou. Poslanec VV Otto Chaloupka v ní mimo jiné o Vařejkově tehdejším 35tisícovém platu asistenta řekl: "Deset si necháváte, pětadvacet vám fakturuju já nebo přes nějakou jinou firmu. Vy si zdaňujete deset tisíc, já si zdaním dvacet pět tisíc." Vařejka tehdy podal trestní oznámení.

Otto Chaloupka řeší problém financí a kriminality:
Nepovažuji Romy za problém, protože jsou menšina, ale protože to jsou problémoví lidé, kteří jsou přítěží pro společnost. Většina lidí z této menšiny do této kategorie problémových lidí spadá. Problematické je, že stojí hodně peněz, a nic nepřináší, a tak je to u nich po generace a není u nich žádná snaha na tom něco změnit. Stojí nás stovky milionů korun a co se nám dostává zpátky? Fyzické ataky, krádeže, loupeže a podobně.

Miroslava Němcová žádost policie postoupila sněmovnímu mandátovému a imunitnímu výboru. Ten ji projedná a doporučí poslancům, zda politika vydat k trestnímu stíhání, či nikoliv. "Výbor se s největší pravděpodobností sejde příští týden," informoval člen výboru, poslanec za ČSSD Jeroným Tejc.

Otto Chaloupka řeší přesun romských dětí do běžných základních škol:
Bude to problém, protože jsou známé případy, kdy děti ze slušných rodin mají s těmito dětmi z nepřizpůsobivých rodin problémy, protože oni jsou opravdu nepřizpůsobiví. Já chápu tu snahu něco s tím udělat a snažit se je začlenit, převychovat jednu generaci těchto nepřizpůsobivých a dát jim všechny podmínky, aby se mohli stát slušnými lidmi, kteří nejsou na obtíž a nikdo jimi nemusel opovrhovat. Ale kolik let už to trvá, že se je snažíme nějakým způsobem začlenit a ono to nemá žádný efekt?

Chaloupka je již třetí členem Věcí veřejných, které chce policie zbavit imunity kvůli úplatkům. Soud nedávno (nepravomocně) odsoudil za braní úplatků Víta Bártu. Podezření z jeho přijetí čelil i bývalý člen VV Jaroslav Škárka. Toho soudce poslal na tři roky za mříže kvůli podvodu, zakázal mu také vykonávat mandát poslance. Bárta i Škárka se proti rozsudku odvolali.

Otto Chaloupka řeší soudnictví:
Když někdo napadne Cigána, tak je to rasový trestný čin a dostane trest v nejvyšší sazbě, a když Cigán zmlátí bělošku, okrade stařenku nebo znásilní, týrá a terorizuje dvanáctiletého bílého kluka, tak dostane trest, jako by někomu jenom sebral peněženku. Takhle to nejde dál a směřuje to do průšvihu. Pokud lidé vidí, že stát se o ně nepostará, tak vezmou tu věc do vlastních rukou a bude zle. A já se tomu nedivím.

Opravdu jsme si oddechli, že Chaloupka nemá žádné sklony k parazitování na společnosti, že je poctivým občanem, který to s námi myslí dobře a od srdce. Chaloupka je prostě z gruntu dobrý chlap. Proti trestnímu stíhání tohoto velikána českého anticiganismu rozhodně protestujeme. Doufáme, že zjevná inteligence, invence a znalost věci tohoto pokračovatele Jana Husa zabrání jeho vydání Poslaneckou sněmovnou. Kdyby jej totiž zavřeli do krimu, nemohl by již národu sdělovat PRAVDU o Cigánech.

:-)     :-)     :-)     :-)     :-)

Přečteno: 1924x
 

Kam dál:

Štítky:  

Komentář, DomácíHLAVNÍ ZPRÁVY

 

Další články z rubriky..
romea - logo