romea - logo
10. srpna 2020 (pondělí)
svátek má Vavřinec

 

VYHLEDÁVÁNÍ
 

VIDEO: Chanov se změnil k nepoznání, novináři přestali jezdit

Chanov, 23.11.2008 14:05, (ROMEA/Tn.cz)

Chanov si většina neinformovaných představuje jako jednu velkou skládku. Dokazují to neustálé komentáře v různých diskuzích s odkazy na několik let staré fotografie. Situace se v romském sídlišti naprosto změnila a stále se mění k výrazně lepšímu. Pravidelný úklid zajišťuje s pomocí místních Romů firma Josefa Tonky. "Byl tady bordel, který byl roztáhlý po celém sídlišti. Ujal jsme se toho a začalo se uklízet. Novináři přestali jezdit, protože už nemají co natáčet," uvedl pro server Tn.cz Josef Tonka.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
Chanov se změnil k nepoznání, novináři přestali jezdit

Přečteno: 1830x
 

Kam dál:

Štítky:  

Domácí, ChanovHLAVNÍ ZPRÁVY

Filip Grznár (zdroj: repro YouTube)

Grznár schvaloval zastřelení Roma a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. U soudu tvrdí, že šlo o nadsázku

4.8.2020 21:09
U okresního soudu v Chomutově začalo hlavní líčení v případu kulturisty Filipa Grznára, který schvaloval zastřelení mladého Roma v Chomutově a dalším Romům vyhrožoval vyvražděním. Je obviněný z násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ze schvalování trestného činu, za což mu hrozí až rok za mřížemi. Informuje o tom server iDNES.cz.
 celý článek

Josef Serinek (FOTO: Post Bellum)

AUDIO: Česká cikánská rapsodie. Vzpomínky proslulého „Černého partyzána“ Josefa Serinka čte herec Hynek Čermák

3.8.2020 12:10
Český rozhlas Vltava začíná vysílat čtení na pokračování vzpomínek proslulého "Černého partyzána" Josefa Serinka, jemuž se podařilo uprchnout z koncentračního tábora v Letech a zapojit se do oboje proti nacistům, kteří povraždili jeho rodinu. Premiéru každého dílu v podání herce Hynka Čermáka můžete poslouchat každý všední den v 11:30 na Vltavě a po odvysílání ještě po dobu dvou týdnů on-line.
 celý článek

videoZÁZNAM: "Leperiben: My nezapomínáme." Organizace Ara Art i letos pořádala pietní akci k připomínce obětí romského holocaustu

29.7.2020 11:58
V neděli 2. srpna od 18.30 se na pražském náměstí Míru uskutečnila 2. ročník pietní akce k připomínce obětí romského holocaustu, s názvem "Leperiben: My nezapomínáme".
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo