Vítězem květnového turnaje České Pokerové Tour se stal Rom Mario Bureš
Vítězem květnového hlavního turnaje České Pokerové Tour (ČPT), nejprestižnější pokerové série v ČR, se stal Rom Mario "Šempion" Bureš. Turnaje se v pražském Card Casinu zúčastnilo 171 hráčů. Vítěz si odnesl výhru 292 tisíc korun a
Všichni zúčastnění zaplatili startovné ve výši 7.500 Kč, celkový prize pool tak činil 1.192.725 korun. Na placené pozice se do druhého dne probojovalo 18 nejlepších hráčů. Jako chipleader postupoval Radek Novák. Ze známějších jmen se z postupu radovali například i Miroslav Hurta, Pavel Kellner, Jaroslav Vobořil a Markéta Veisová.
Radek Novák nakonec obsadil 4.místo a musel se spokojit s výhrou 109.500 Kč. Z poháru a největšího podílu z prize poolu se nakonec nejvíce těšil Mario "Šempion" Bureš, zástupce romské pokerové školy. Druhé místo obsadil Tomáš Chlupsa a třetí skončila Markéta Veisová.
"Vzhledem k tomu, že High Roller vyhrál rovněž Rom, uznávaný hráč Josef Guláš, terminus technicus " Romská pokerová škola" není zcela od věci," píše na serveru Pokerlife.cz Tony Felfel.
"Ty prachy jsou super, ale poker je sport a sport se hraje kvůli pocitu z vítězství. Největší radost mám samozřejmě z prvního místa a z toho poháru. Určitě jsem radši, když jsem vyhrál 1. místo v turnaji a pohár, než kdybych vyhrál třeba o 50.000 víc a skončil na druhém místě," pospal Mario své pocity po vítězství v rozhovoru pro server Pokerlife.cz.
"Určitě jsem měl během turnaje hodněkrát velké štěstí, to k tomu samozřejmě patří. Bez štěstí ani nejlepší hráč na světě velký turnaj nevyhraje. Byla tam spousta skvělých hráčů," dodal pro server Mario, kterému na většině turnajů hodně pomáhá a podporuje jeho otec. "Je pro mě psychickou podporou v dobách, kdy se mi nedaří," uvedl vítěz květnového turnaje ČPT.
"Mým snem je zahrát si v Praze hlavní turnaj European Poker Tour a u stolu se potkat s Gusem Hansenem a Danielem Negreanu," popsal své plány do budoucna Mario "Šempion" Bureš.
Štítky:
HLAVNÍ ZPRÁVY
Krásné Březno: Postižený i média celý případ nafoukli do obřích rozměrů. Nikdo přitom neví, co přesně se stalo
Praha, 19.6.2013 17:59, (ROMEA)
František Kostlán: Jak se vyrábí nenávist aneb Romové během povodní ve Vaňově
Praha, 18.6.2013 17:00, (ROMEA-AKTUALIZOVÁNO)
Milovice budou paterčatům pomáhat dál, bez ohledu na nenávistné rasistické výhrůžky a urážky
Praha, Milovice, 19.6.2013 12:56, (ROMEA)Diskuse:
Každý diskutující musí dodržovat PRAVIDLA DISKUZE SERVERU Romea.cz. Moderátoři serveru Romea.cz si vyhrazují právo bez předchozího upozornění skrýt nevhodné příspěvky z diskuse na Romea.cz. Ty pak budou viditelné jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení pravidel mohou moderátoři zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Romea.cz ostatním uživatelům.







