romea - logo
23. února 2020 (neděle)
svátek má Svatopluk
Loading
rozšířené vyhledávaní

Vyhlášena soutěž Romský talent 2007

Praha, 18.6.2007 14:59, (Romea, Cikne čhave)

Dne 22. září 2007 se bude konat III.ročník soutěže Romský talent 2007 v Praze v Kulturním domě Vltavská. Můžete se přihlásit a soutěžit v těchto disciplínách:

  • zpěv (jednotlivec, soubor)
  • tanec (jednotlivec, soubor)
  • hra na hudební nástroj bez zpěvu (jednotlivec, soubor)

Podmínkou je (z důvodu  velkého zájmu o tuto soutěž), aby každé sdružení, organizace nebo jednotlivec soutěžil pouze v jedné disciplíně v rozmezí 5 minut.

Soutěžící jsou věkově omezeni. Do soutěže se mohou přihlásit lidé mladší 18 let. Soubory, jednotlivci, kteří se soutěže zúčastnili v roce 2006, se nemohou do letošního ročníku v roce 2007 přihlásit.

Přihlášku + podmínky soutěže si můžete stáhnout na www.ciknechave.wz.czz,  nebo požádat na emailové adrese vodrazkova@karneval.cz.
Případné dotazy zodpovíme na tel.: 776571409 (Julka Vodrážková).

Přihlášku zasílejte do 30. srpna 2007 na adresu: Občanské sdružení Cikne Čhave Novovysočanská 219/19, 190 00 Praha 9.
Na spolupráci se podílí studenti EA VOŠ a SŠ Praha 4, romské NNO, poradci Městských částí Prahy. Mediálně projekt podpoří internetové Rádio Rota, další romská média.

Hudební doprovod pro soutěžící je zajištěn romskou skupinou Bengas.

Tento projekt je finančně podpořen úřadem Městské části Prahy 14, Magistrátem hl.m.Praha a  Ministerstvem kultury ČR

Přečteno: 1584x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, AkceHLAVNÍ ZPRÁVY

Střelba v německém Hanau (20. 2. 2020)

videoStřelba v Hanau se vyšetřuje jako možný terorismus. Útočil rasista, xenofob a odpůrce migrace

20.2.2020 11:14
Německé nejvyšší státní zastupitelství vyšetřuje středeční střelbu v Hanau s podezřením na terorismus. Podle agentury DPA to dnes řekl ministr vnitra spolkové země Hesensko Peter Beuth, kde se tragédie stala. Podle Beutha měl střelec xenofobní sklony.
 celý článek

Policie v Brně zasáhla 20. 2. 2020 proti odpůrcům nově zvoleného Veřejného ochránce práv Stanislava Křečka (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec, Romea.cz))

videoOdpůrci nového ombudsmana Stanislava Křečka zablokovali vstup do úřadu, zasáhla proti nim policie a sedm jich zadržela

20.2.2020 10:13
Novému ochránci práv Stanislavu Křečkovi se dnes pokusili jeho odpůrci zabránit ve vstupu do úřadu ombudsmana v Brně. Neuposlechli výzvu zástupců městské části ani policie, aby vchod do budovy neblokovali. Policie zadržela podle posledních informací sedm lidí a vchod uvolnila. Křeček se tak asi po deseti minutách čekání před budovou dostal do úřadu. V kanceláři mu agendu předala jeho předchůdkyně Anna Šabatová.
 celý článek

Viktor Orbán (FOTO: European People's Party - EPP, Flickr.com)

Orbán vyhlásil referendum o tom, zda má odškodnit romské rodiny, jejichž děti se vzdělávaly v segregovaném prostředí

19.2.2020 16:05
Premiér maďarské vlády Viktor Orbán vyhlásil referendum o tom, zda má odškodnit romské rodiny, jejichž děti strávily celou školní docházku v segregované škole.
 celý článek

Další články z rubriky..
romea - logo