romea - logo
4. července 2020 (sobota)
svátek má Prokop
Loading
rozšířené vyhledávaní

Zpěvák a hudebník Radek Gipsy Banga se tajně oženil

Praha, 6.4.2012 9:52, (ROMEA)
FOTO: Kateřina Faltýnková

Svatba se konala 4.4. v konferenčním centru AV ČR - zámku Liblice bez přítomnosti médií, jen v kruhu blízkých rodinných příslušníků a přátel. "Přáli jsme si to tak a jsme rádi, že se nám tenhle důležitý okamžik podařilo prožít v tak krásném prostředí, jen s lidmi, kteří jsou nám blízcí“, uvedl čerstvý novomanžel. Mezi svatebními hosty se objevili například moderátor Dominik Turza, který šel Gipsymu za svědka, či herec a režisér Milan Šteindler. Životní partnerkou se Radkovi stala 22ti letá vysokoškolačka Veronika Konopíková.

Pár se rozhodl říct si své ano po tříletém vztahu. "Víme, že v současné době není moc in uzavírat manželství, ale myslíme si, že je to škoda. Mnozí vrstevníci na nás koukali divně, když jsme říkali, že se chceme vzít a být spolu navždy,“ uvedli novomanželé.

"Když jsem si v salonu Adina vybírala šaty, nechtěli mi věřit, že si jdu opravdu pro svatební. Nevěsta pod 30 let se pomalu stává raritou," říká s úsměvem novomanželka.

Obřad začal v 11 hodin příjezdem nevěsty kočárem taženým párem černých koní. První manželský polibek trval tak dlouho, až se dočkal bouřlivého potlesku svatebčanů. Po hostině na zámku se všichni přemístili na afterparty, kam novomanželům přišla popřát dokonce i smrtka v podání Dj Rockstara, kterou jste mohli vidět například na předávání cen Český Lev.

„Většina známých se mimochodem divila, proč se bereme zrovna ve středu, ale pro nás je 4. dubna šťastné datum. V tento den jsme se před třemi lety dali dohromady, za dva roky jsme se zasnoubili a nyní jsme se 4.dubna i vzali. Pro nás je tohle datum prostě magické, „ dodal zamilovaný a šťastný Radek Banga.


FOTO: Kateřina Faltýnková

Radek Gipsy Banga, který pár dní před svatbou oslavil také své 30tiny se aktuálně chystá se svou skupinou Gipsy.cz na natáčení nové desky. Věřím, že deskou potěšíme všechny naše fanoušky. Přinese zase něco nového, kromě jiného i proto, že skupina má nové členy - velmi talentované mladé i zkušenější muzikanty.

Od konce loňského roku se Radek Gipsy Banga také rozhodl pomoci s prevencí rizikového chování u dětí a dospívajících. V rámci programu "Když chceš, tak to dokážeš!" se setkává se žáky a studenty základních a středních škol a snaží se je na základě svého autentického životního příběhu a zkušeností motivovat k životu bez násilí, drog, nesnášenlivosti.

"Při těchto setkáních často vidím, že mnoho dětí vyrůstá v nesnadných podmínkách, stejně jako já. Je úplně jedno, jestli jsou to romské děti nebo ne. Sociální problémy nebo domácí násilí se bohužel týká čím dál většího počtu dětí napříč celou populací. Stejně tak chybějící pozornost rodičů," uvedl radek Gipsy Banga.

"Všichni jsme čím dál více zaměstnáni uspokojováním materiálních potřeb a na to, abychom se věnovali jeden druhému nám chybí čas. Vztahy se pak rozpadají, rodiny jsou nefunkční a dětem chybí zázemí. Snad jim i v tomto budu moct být příkladem," uzavřel známý český hudebník Radek Gipsy Banga.

ryz
Přečteno: 2265x
 

Kam dál:

Štítky:  

Kultura, Gipsy.czHLAVNÍ ZPRÁVY

Lucie Kováčová v Desetiminutovce Plus Richarda Samka

videoDesetiminutovka Plus s Lucií Kováčovou: Kryštof Kolumbus v sukni, Romka která procestovala svět

22.6.2020 17:56
Lucie Kováčová začala snít o cestování, už když byla malá. Dle svých slov trávila v dětství většinu času v knihovnách s obrovskou touhou po znalostech o světě. Během prázdnin na rozdíl od ostatních dětí stihla přečíst i až 40 knih.
 celý článek

Další dezinformace na facebooku. Tuto výzvu, kterou si vymysleli krajně pravicoví vtipálci, bere hodně lidí vážně.

Češi poklekněte před Romy - tak zní další dezinformace na internetu. Hodně lidí ji bere vážně

22.6.2020 16:25
Česká krajní pravice v rámci své deziformační kampaně občas spáchá i nějaký ten pokus o žert. To se týká i rádoby parodické výzvy na facebooku, aby  Češi poklekli před Romy a políbili jim nohy. Není asi příliš divu, že poměrně dost jejích příznivců bere tenhle tento "vtip" vážně, odpovídá to mentální úrovni této části politického spektra. 
 celý článek

Stipendisté organizace ROMEA (FOTO: Petr Zewlakk Vrabec)

Nová výzva pro romské studenty středních a vysokých škol! ROMEA vyhlašuje stipendijní program pro rok 2020/21

19.6.2020 15:36
Romští studenti se mohou od pondělí 22. června do pátku 17. července hlásit o stipendium organizace ROMEA na školní, potažmo akademický, rok 2020/2021. Stipendijní program běží od roku 2016 a letos stipendiem podpoří 90 romských studentů středních, vyšších odborných a nově také vysokých škol. Do programu se mohou hlásit studenti prezenční i distanční formy studia a u vysokoškoláků v jakémkoli stupni bakalářského, magisterského i doktorského studia. Pro zájemce bude od pondělí na webových stránkách www.romskastipendia.cz otevřen elektronický formulář, prostřednictvím kterého budou moci studenti žádosti posílat.
 celý článek

 

Další články z rubriky..
romea - logo