romea - logo
23. června 2018 (sobota)
svátek má Zdeňka
Loading
rozšířené vyhledávaní

archiv zpráv

Omluva čtenářům Romea.cz za potíže s přidáváním komentářů

Praha, 3.8.2008 14:17, (ROMEA)
Vážení čtenáři a návštěvníci stránek Romea.cz, omlouváme se za problémy s přidáváním vašich komentářů k jednotlivým článkům. Potíže začaly v sobotu 2. 8. 2008 ve večerních hodinách. Zároveň došlo ke kompletní ztrátě všech komentářů od jejich zavedení. V neděli 3. 8. ve 14 hodin se podařilo drtivou většinu příspěvku obnovit ze záložní databáze.
 celý článek

V ústecké Matiční ulici budou již podeváté pomáhat dobrovolníci ze tří kontinentů

Ústí nad Labem, 3.8.2008 10:27, (ROMEA)
V ústecké Matiční ulici budou ve dnech 4. – 17.8. 2008 pomáhat lidé z Japonska, Kanady, Izraele, Itálie, Španělska, Srbska a Belgie. Jedná se o společný projekt INEX – Sdružení dobrovolných aktivit (INEX-SDA) a Člověka v tísni, o.p.s. Náplní práce jedenácti zahraničních dobrovolníků bude především příprava volnočasových aktivit pro děti a mládež z místní chudé lokality. Kromě toho se mezinárodní tým bude podílet i na rekonstrukci Nízkoprahového klubu (malování kluboven), absolvuje přednášku na téma historie a současnost Romů a shlédne dokumenty dotýkající se problematiky chudoby.
 celý článek

Džamila Stehlíková uctila památku Romů vyvražděných v Osvětimi

Osvětim, 3.8.2008 10:24, (ROMEA)
Ministryně české vlády Džamila Stehlíková se zúčastnila mezinárodního pietního aktu u památníku tzv. „cikánského tábora“ v Osvětimi-Březince. Cikánský tábor byl v Osvětimi zřízen v roce 1943 a byl cílem transportů protektorátních i dalších evropských Romů. Při příležitosti dnešní piety se v památníku setkali zástupci Polska, Německa, Rakouska, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Ruska a ČR.
 celý článek

Khamoro 2008 - záznam galakoncertu

Praha, 2.8.2008 8:45, (ROMEA - VIDEO)
Několikahodinovým galakoncertem romských muzikantů a tanečníků vyvrcholil v pražském Kongresovém centru desátý světový romský festival Khamoro. Česká televize připravila pro diváky více jak hodinový záznam.
 celý článek

Hit Gipsy.cz doprovází jihokorejskou reklamu na zmrzlinu

Praha, 1.8.2008 22:07, (ROMEA - VIDEO)
Hit Gipsy.cz s názvem Romano Hip Hop z jejich první, stejnojmenné desky mohou nyní slýchávat nejen posluchači českých rádií, ale také televizní diváci v daleké Jižní Koreji. Skladba se totiž v jihokorejském televizním éteru objevila jako doprovod reklamy na jistou zmrzlinu.
 celý článek

Příměstský tábor pro děti ze sociálně vyloučených lokalit

Brno, 1.8.2008 14:37, (ROMEA)
Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež DROM pořádá ve dnech 4. až 8. srpna již počtvrté příměstský tábor pro děti ze sociálně vyloučených lokalit. Tábor je součástí aktivit realizovaných Nízkoprahovým zařízením pro děti a mládež, jehož cílem je poskytovat sociální služby dětem a mládeži nacházejícím se v obtížné životní situaci.
 celý článek

Národní strana pošlápává zákony ČR

Praha, 1.8.2008 14:04, (http://sula.blog.idnes.cz)
Původně jsem se nechtěl k věci svým příspěvkem vyjadřovat. Napsáno bylo včera i dnes dost. Ponechám stranou problém části občanů, kteří se nechtějí či neumějí přizpůsobit pravidlům. Ten skutečně existuje. Lze ovšem problém řešit tak, jak navrhuje Národní strana?
 celý článek

« | 1 | .. | 2130 | 2131 | 2132 | 2133 | 2134 | .. | 2289 | »
 
romea - logo