romea - logo
29. května 2017 (pondělí)
svátek má Maxim
romano vodi - předplatné
Loading
rozšířené vyhledávaní

archiv zpráv

Šesté kolo Hitparády serveru Romea.cz - uvádí Bohumil Havrľa

Austrálie/ČR, 13.7.2007 12:34, (ROMEA)
Upozorňujeme na šesté kolo hitparády serveru Romea.cz, kterou pro vás v Austrálii mixuje Bohumil Havrľa. Novinky tohoto kola: Farsa, Kokavakere Lavutara. Z minulého kola postupují v následujícím pořadí: 1. Tereza Lolová, 2. Jano Bihári, 3. Monika Bagárová, 4. Nothing But Swing, 5. Kali Čercheň. Vypadávají Kale a Gipsy.cz. NENECHTE SI UJÍT 6. kolo AudioHitparády na serveru Romea.cz!
 celý článek

Neopatrnost

Praha, 13.7.2007 11:30, (Převzato: Právo)
Když před lety vznikal Senát, slýchával jsem a čítával, že to má být sbor vyzrálých nezávislých osobností s rozhledem, zkrátka sbor uvážlivých žen a mužů. Cosi se však muselo zvrtnout. Protože dnes mohou nosit „senátorskou tógu“ jak lidé obvinění z korupce, tak lidé známí svými razantními postupy a výroky vůči romské menšině.
 celý článek

Politici volají po odstoupení Janáčkové, Čunek se jí zastal

Praha, 13.7.2007 10:15, (ROMEA)
Odstoupení senátorky Liany Janáčkové požaduje místopředseda Senátu Petr Pithart (KDU-ČSL) i ministryně školství Dana Kuchtová (SZ) . Předseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) by hlasoval pro její vydání k trestnímu stíhání. <B>UVNITŘ VIDEO</b>
 celý článek

RTR: Romové u dálničního obchvatu Dublinu čekají na lepší zítřky

Dublin, 13.7.2007 9:06, (ČTK)
Jídlo jim kradou krysy, prší na ně, jsou celí špinaví. Ale Romové, kteří se zabydleli u rušného dálničního obchvatu Dublinu, říkají, že je to pořád lepší než se vracet zpátky do Rumunska, píše agentura Reuters.
 celý článek

V Británii výzva ke stažení Tintina z prodeje kvůli rasismu

Londýn, 13.7.2007 3:04, (ČTK)
Britská Komise pro rasovou rovnoprávnost (CRE) vyzvala velká knihkupectví na ostrovech, aby z prodeje stáhla komiks Tintin v Kongu, který je podle názoru CRE rasistický. Obchodní řetězce tak daleko jít nechtějí; knihu belgického výtvarníka Hergého pouze přesunuly do oddělení pro dospělé, píše na svých internetových stránkách zpravodajská stanice BBC.
 celý článek

Bregović se svou kapelou roztančil publikum ostravského festivalu

Ostrava, 12.7.2007 22:37, (ČTK)
Velký zájem posluchačů dnes v Ostravě vyvolalo vystoupení srbského skladatele a hudebníka Gorana Bregoviče a jeho kapely Wedding and Funeral Band. Jejich koncert byl hlavním magnetem úvodního programu mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava, který potrvá do neděle.
 celý článek

Romská rada odsoudila výroky Janáčkové

Praha, 12.7.2007 18:40, (ČTK/ROMEA)
Podle rady vlády pro záležitosti romské komunity je nepřijatelné, aby se veřejní činitelé vyjadřovali o Romech tak, jak to údajně učinila senátorka Liana Janáčková (za hnutí Nezávislí). Členové rady se na tom shodli na dnešním jednání. Senátorku a starostku ostravského obvodu Mariánské Hory a Hulváky k odchodu z funkcí dnes nevyzvali. ČTK to řekla ministryně pro menšiny a lidská práva a předsedkyně rady Džamila Stehlíková (SZ).
 celý článek

« | 1 | .. | 2145 | 2146 | 2147 | 2148 | 2149 | .. | 2154 | »

PODPOŘTE NÁS

romea - logo