ROMEA hledá Corporate fundraisera

Nástroje
Právě jste zde: Home » Novinky » ROMEA hledá Corporate fundraisera
Středa, 28 Čer 2017

ROMEA hledá Corporate fundraisera

Email Tisk PDF

Nezisková organizace ROMEA hledá na plný úvazek spolupracovníka na pozici Corporate fundraiser.

Co vás čeká

Chcete dělat práci, která má smysl? U nás budete součástí 3-členného týmu, který v této době spouští v České republice ojedinělý projekt stipendií pro romské středoškoláky. Budete mít příležitost přesvědčit velké i malé firmy (a třeba i jednotlivce), že ta správná cesta k integraci lidí ze sociálně slabého prostředí je podporovat jejich vzdělávání a pomoci jim tak stát se právoplatnými členy společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste mít cit pro jednání s lidmi, být přirozeně přesvědčivý a zapálený pro věc. Pokud máte kontakty v komerční sféře a věříte tomu, co děláte, pak máte vyhráno. Případný neúspěch vás neodradí, ale naopak motivuje ke zkoušení nových cest, jak dostat zajímavou myšlenku na správné místo. Někteří potenciální sponzoři mohou být anglicky mluvící, měli byste být tedy schopni s nimi komunikovat.

Co vám můžeme nabídnout

Také věříte tezi:"Najdi si práci, kterou máš rád, a již nikdy nebudeš muset pracovat!? Nabízíme různorodou a zajímavou pracovní náplň, mladý milý kolektiv, který si při práci pomáhá a flexibilní pracovní dobu - jde nám především o výsledky, ne o počet hodin strávených v kanceláři. Pokud budeme oboustranně spokojeni, můžete u nás pracovat dlouhodobě.

Nástup

Projekt je v současné době na svém začátku, budete mít tedy možnost zapojit se do nastavení podmínek jeho realizace. Těšíme se na Vás!

Pošlete nám své CV spolu s motivačním dopisem do 16. 1. 2016 na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .